podziel się...

Więcej WTL na Facebooku

E. Szwarczyńska: Z 27.11 przeniesione na 25.11, godz. 11.30-13.00

M. Gwóźdź: 17-23.11. - odwołane (L-4)

ks. P. Sawa: z 12.11 przeniesione na 3.12

M. Gwóźdź: 17-23.11. - odwołane (L-4)

25.08.2014 - 11:42 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Studia Podyplomowe Teologii Duchowości

Pragniemy poinformować, że Studia Podyplomowe Teologii Duchowości rozpoczną się dopiero od lutego 2015. Studia przeznaczone są dla tych, którzy chcą poznać podstawy duchowości chrześcijańskiej. W Sekretariacie można składać potrzebne dokumenty. Opis studiów tutaj.

23.11.2014 - 21:59 (MB) | kategoria: Konferencje popularnonaukowe |   Wersja do druku

8. Wieczór teologiczny „Z narodzeniem Jezusa było tak”

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy religijnej na ósmy Wieczór teologiczny, który odbędzie się w czwartek, 11 grudnia 2014 w auli Wydziału w Katowicach przy ul. Jordana 18. Rozpoczęcie o godz. 18.30. Temat spotkania brzmi „Z narodzeniem Jezusa było tak”. Wykład połączony z prezentacją zdjęć z Ziemi Świętej wygłosi biblista ks. dr hab. Józef Kozyra, prof. UŚ. Oprawę muzyczną zapewnią Marta i Karol Lucjanowie.

23.11.2014 - 21:53 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Konkurs dla młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich

Informujemy, że została ogłoszona kolejna edycja Wydziałowego konkursu na podział środków z dotacji na finansowanie działalności związanej z prowadzeniem badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich. Dotyczy ona finansowania projektów badawczych w roku 2015.

23.11.2014 - 21:51 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wydziałowy konkurs na podział środków z dotacji na finansowanie działalności młodych naukowców

Zgłoszenia wniosków do Wydziałowego konkursu na podział środków z dotacji na finansowanie działalności związanej z prowadzeniem badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich przyjmuje od 1.12.2014 r. do 9.01.2015 r. sekretarz Wydziałowej Komisji ks. dr hab. Andrzej Uciecha w czwartki w godz. 9.30-11.00, s. 303/4.

19.11.2014 - 14:41 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Praca dziekanatu i sekretariatu

Informujemy, iż dziekanat i sekretariat Wydziału Teologicznego UŚ w dniach 22 grudnia 2014 r. – 6 stycznia 2015 r. będą nieczynne.

19.11.2014 - 14:40 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Decyzje stypendialne

Wszyscy studenci, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, specjalnego, rektora dla najlepszych studentów oraz zapomogi w roku akad. 2014/2015, proszeni są o niezwłoczne odebranie decyzji w dziekanacie Wydziału.

18.11.2014 - 11:39 (MB) | kategoria: Publikacje |   Wersja do druku

Nowy tom Studiów Pastoralnych

Informujemy, iż ukazał się nowy tom Studiów Pastoralnych (nr 10, 2014). On-line dostępne są słowo wstępne Redakcji oraz spis treści i summaria artykułów. Jednocześnie uruchomiony został pełny dostęp on-line do wszystkich tekstów tomu nr 8 (2012).

17.11.2014 - 20:43 (MB) | kategoria: z Biura Karier UŚ |   Wersja do druku

Informacja z Biura Karier

19 listopada 2014 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się II edycja JOBS SPOT w Katowicach. JOBS SPOT 2014 to nowa inicjatywa pozwalająca studentom i absolwentom na zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk i staży już na początku roku akademickiego.
Wydarzenie umożliwi bezpośredni kontakt z przedstawicielami najbardziej prestiżowych firm, zadawanie pytań związanych z procesami rekrutacyjnymi oraz pozostawienie własnej aplikacji pracodawcom.
Więcej informacji na stronie http://bk.us.edu.pl/przyjdz-na-jobs-spot-19-listopada

14.11.2014 - 15:12 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Obrona prac 18.11.2014

Publikujemy listę osób przystępujących do egzaminu w dniu 18 listopada 2014 r.

13.11.2014 - 16:40 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe - zapowiedzi |   Wersja do druku

Konferencja liturgiczno-muzykologiczna

Katedra Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki Wydziału Teologicznego UŚ oraz Katedra Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki; Katedra Organów i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach serdecznie zapraszają na Konferencję liturgiczno-muzykologiczną: „Pół wieku soborowej odnowy – refleksja nad stanem muzyki liturgicznej”. Konferencja odbędzie się 26 listopada 2014 r. w auli Wydziału Teologicznego. Szczegółowy plan tutaj.