podziel się...

ks. K. Sosna: przeniesione z piątku 22.05 na czwartek 28.05 g. 9.30-11.00

ks. R. Dappa: w środę (27.05) wyjątkowo od godz. 8.15 do godz. 9.45

M. Kuźnik: z 22 maja przełożone na 27 maja (środa) 10.00-11.30

M. Czarnuch: konsultacje z 28 maja przeniesione na 20 maja (środa) od 14.30 do 15.00 oraz 25 maja (poniedziałek) od 11.15 do 11.45

ks. A. Abdank-Kozubski: wykład z filozofii przyrody z 19.05. (wtorek) przeniesiony na 26.05.(wtorek) - wykład podwójny

B. Urbanek: debaty NT III rok z 22.04 przeniesione na 3.06

ks. D. Ledwoń: debaty NT III rok z 22.04 przeniesione na 3.06

20.05.2015 - 07:32 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Ankietyzacja zajęć dydaktycznych

Zgodnie z zapowiedzią w ramach Rady Wydziału w dniach od 18 do 29 maja 2015 r. zostanie przeprowadzona ankietyzacja zajęć dydaktycznych.
Proszę o zapoznanie się z harmonogramem ankietyzacji i zgłoszenie ewentualnych uwag co do terminów i sal.
Uwagi proszę kierować na adres: wojciech.surmiak©us.edu.pl.
Szczegółowy plan znajduje się tutaj (ostatnia aktualizacja 23.05. godz. 0.26).

Ks. dr Wojciech Surmiak
Pełnomocnik Dziekana WTL UŚ ds. Jakości Kształcenia

20.05.2015 - 07:23 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Decyzje stypendialne

Dziekanat Wydziału Teologicznego przypomina o konieczności odbierania decyzji stypendialnych za semestr letni roku akad. 2014/2015.

17.02.2015 - 21:37 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Instrukcje

W ślad za wejściem w życie Zarządzenia nr 16 Rektora UŚ z dnia 28 stycznia 2015 r., w sprawie wprowadzenia procedury składania i archiwizowania pisemnych prac dyplomowych prosimy o zapoznanie się z instrukcjami dotyczącymi tego procesu:
• studentów: w zakładce: „Dla studentów”
• pracowników naukowo-dydaktycznych: w zakładce: „Dla pracowników”.

Instrukcje dostępne są również w serwisie Archiwum Prac Dyplomowych: https://apd.us.edu.pl w zakładce Pomoc oraz na platformie szkoleń wewnętrznych http://el.us.edu.pl/sw w zakładce USOS.

11.02.2015 - 12:59 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Nowe procedury dotyczące prac dyplomowych

Dziekanat Wydziału Teologicznego UŚ, informuje studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału, o nowej procedurze składania i archiwizowania pisemnych prac dyplomowych, obowiązującej od 28 stycznia 2015 r., zgodnie z Zarządzeniem nr 16 Rektora UŚ http://bip.us.edu.pl/zarzadzenie-nr-162015.

Jednocześnie informujemy, iż ww. zarządzenie dotyczy wszystkich studentów, którzy będą składali prace dyplomowe po 28 stycznia 2015 r.

26.05.2015 - 19:01 (MB) | kategoria: Wykłady otwarte |   Wersja do druku

Wykład otwarty na temat perspektyw zawodowych dla absolwentów kierunku nauki o rodzinie

W ramach wykładów otwartych na temat perspektyw zawodowych dla absolwentów kierunku nauki o rodzinie, Studenckie Koło Naukowe Nauk o Rodzinie PRO zaprasza na spotkanie z Panem Grzegorzem Frączkiem, mediatorem, Dyrektorem Ośrodka Mediacji Fundacji WPiA UŚ Facultas Iuridica.
Tematem wykładu będą mediacje, ze szczególnym uwzględnieniem mediacji rodzinnych.
Więcej informacji znajduje się na plakacie.

26.05.2015 - 16:05 (MB) | kategoria: Doktoraty i habilitacje |   Wersja do druku

Publiczna obrona pracy doktorskiej o. mgr. lic. Tomasza Zamorskiego OP

Dnia 17 czerwca 2015 r. o godz. 11.00 w sali 302 (Katowice, ul. Jordana 18) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej o. mgr. lic. Tomasza Zamorskiego OP. Temat: Sacramentum ordinis w narracjach kaznodziejskich J. Ratzingera/Benedykta XVI. Teologia, apologia, duchowość. Promotor: ks. prof. dr hab. Jerzy Szymik (UŚ). Recenzenci: ks. dr hab. Andrzej Michalik (UPJPII), ks. dr hab. prof. KUL Janusz Lekan.

Elektroniczna wersja rozprawy doktorskiej będzie publicznie dostępna w Repozytorium – Biblioteka Cyfrowa UŚ, na co najmniej 10 dni przed terminem obrony rozprawy doktorskiej.

Praca doktorska wyłożona jest również do wglądu w Czytelni Biblioteki Teologicznej UŚ w Katowicach, ul. Wita Stwosza 17 a, a streszczenie rozprawy i recenzje na stronie internetowej Wydziału Teologicznego UŚ http://www.wtl.us.edu.pl/page.php?535

26.05.2015 - 13:25 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wystawa pod tytułem "Rodzina Bogiem silna"

Zapraszamy na wystawę pod tytułem "Rodzina Bogiem silna". Przedstawia ona panoramę nauczania Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego na temat rodziny - w wymiarze domowym, społecznym i narodowym.
Wystawa została zorganizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana. Stanowi część programu obchodów Metropolitalnego Święta Rodziny. Gości na Wydziale Teologicznym tylko do czwartku, 28 maja (w budynku na pierwszym piętrze).

25.05.2015 - 14:43 (MB) | kategoria: Studia III stopnia (doktoranckie) |   Wersja do druku

Praca sekretariatu studiów doktoranckich w czerwcu br.

W dniach 9 i 16 czerwca 2015 r. sekretariat studiów doktoranckich będzie nieczynny.

25.05.2015 - 14:41 (MB) | kategoria: Studia III stopnia (doktoranckie) |   Wersja do druku

Egzamin licencjacki – studia doktoranckie

Egzamin licencjacki uczestników studiów doktoranckich odbędzie się 30 czerwca 2015 r. (wtorek), od godziny 14.00.

20.05.2015 - 22:26 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Godziny rektorskie

Na wniosek Samorządu Studenckiego Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek ogłosił godziny rektorskie 29 maja (tj. piątek) do godziny 12:00.