podziel się...

Więcej WTL na Facebooku

11 grudzień od 1830
8. Wieczór teologiczny „Z narodzeniem Jezusa było tak”

17 grudzień od 1400
Rada Wydziału Teologicznego UŚ

ks. P. Sawa: z 12.11 przeniesione na 3.12

25.08.2014 - 11:42 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Studia Podyplomowe Teologii Duchowości

Pragniemy poinformować, że Studia Podyplomowe Teologii Duchowości rozpoczną się dopiero od lutego 2015. Studia przeznaczone są dla tych, którzy chcą poznać podstawy duchowości chrześcijańskiej. W Sekretariacie można składać potrzebne dokumenty. Opis studiów tutaj.

27.11.2014 - 15:06 (MB) | kategoria: Z życia UŚ |   Wersja do druku

Mikołaj na UŚ

Studencie, Studentko!
Już 4 grudnia baw się z nami na deptaku na ulicy Bankowej!
Jak co roku Studenci Uniwersytetu Śląskiego przygotowują wspólne obchody dwóch świat – Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych (3 grudnia) oraz dnia Świętego Mikołaja (6 grudnia).

24.11.2014 - 17:29 (MB) | kategoria: Publikacje |   Wersja do druku

Nowy zeszyt Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych

Informujemy, że ukazał się nowy zeszyt Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych (nr 47,1 - 2014). On-line dostępne są spis treści i summaria artykułów. Jednocześnie uruchomiony został pełny dostęp on-line do wszystkich tekstów tomu nr 45,2 (2012).

23.11.2014 - 21:59 (MB) | kategoria: Konferencje popularnonaukowe |   Wersja do druku

8. Wieczór teologiczny „Z narodzeniem Jezusa było tak”

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy religijnej na ósmy Wieczór teologiczny, który odbędzie się w czwartek, 11 grudnia 2014 w auli Wydziału w Katowicach przy ul. Jordana 18. Rozpoczęcie o godz. 18.30. Temat spotkania brzmi „Z narodzeniem Jezusa było tak”. Wykład połączony z prezentacją zdjęć z Ziemi Świętej wygłosi biblista ks. dr hab. Józef Kozyra, prof. UŚ. Oprawę muzyczną zapewnią Marta i Karol Lucjanowie.

23.11.2014 - 21:53 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Konkurs dla młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich

Informujemy, że została ogłoszona kolejna edycja Wydziałowego konkursu na podział środków z dotacji na finansowanie działalności związanej z prowadzeniem badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich. Dotyczy ona finansowania projektów badawczych w roku 2015.

23.11.2014 - 21:51 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wydziałowy konkurs na podział środków z dotacji na finansowanie działalności młodych naukowców

Zgłoszenia wniosków do Wydziałowego konkursu na podział środków z dotacji na finansowanie działalności związanej z prowadzeniem badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich przyjmuje od 1.12.2014 r. do 9.01.2015 r. sekretarz Wydziałowej Komisji ks. dr hab. Andrzej Uciecha w czwartki w godz. 9.30-11.00, s. 303/4.

19.11.2014 - 14:41 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Praca dziekanatu i sekretariatu

Informujemy, iż dziekanat i sekretariat Wydziału Teologicznego UŚ w dniach 22 grudnia 2014 r. – 6 stycznia 2015 r. będą nieczynne.

19.11.2014 - 14:40 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Decyzje stypendialne

Wszyscy studenci, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, specjalnego, rektora dla najlepszych studentów oraz zapomogi w roku akad. 2014/2015, proszeni są o niezwłoczne odebranie decyzji w dziekanacie Wydziału.

18.11.2014 - 16:49 (MB) | kategoria: Samorząd |   Wersja do druku

Wyniki wyborów do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego

Wyniki wyborów do WRSS WTL UŚ:

1.Adrian Orzoł 43 głosów;
2. Mateusz Dudzik 41 głosów;
3. Aleksandra Lubczyk 35 głosów;
4.Jakub Śmietana 27 głosów;

18.11.2014 - 11:39 (MB) | kategoria: Publikacje |   Wersja do druku

Nowy tom Studiów Pastoralnych

Informujemy, iż ukazał się nowy tom Studiów Pastoralnych (nr 10, 2014). On-line dostępne są słowo wstępne Redakcji oraz spis treści i summaria artykułów. Jednocześnie uruchomiony został pełny dostęp on-line do wszystkich tekstów tomu nr 8 (2012).