ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

Newsy - Kategoria 'Samorząd'

Obwieszczenie Uczelnianej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego (dodano: 31.10.2017 - 16:50 )

Obwieszczenie Uczelnianej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dnia 30 października 2017 roku o ogłoszeniu wyborów do ciał kolegialnych Uniwersytetu Śląskiego.

Uczelniana Komisja Wyborcza Samorządu Studenckiego UŚ informuje, iż zgodnie z obowiązującym Regulaminem Samorządu Studenckiego UŚ kandydatury studentów w wyborach do niżej wymienionych ciał kolegialnych Uniwersytetu Śląskiego można zgłaszać do 07 listopada 2017 r.:

Dyżury Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego (dodano: 24.10.2017 - 19:19 )

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego informuje, iż dyżur członków Samorządu w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/18 będzie miał miejsce w każdą środę w godz. 11:30-13:00 w sali 204/4 (Katedra Nauk o Rodzinie).

Dorota Bańczyk
Przewodnicząca RSS WTL UŚ

Dyżury Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego (dodano: 04.03.2017 - 11:10 )

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego informuje, iż dyżur członków Samorządu w semestrze letnim roku akademickiego 2016/17 będzie miał miejsce w każdy czwartek w godz. 09:45-11:15 w sali 204/4 (Katedra Nauk o Rodzinie).

Małgorzata Kramarz
Przewodnicząca RSS WTL UŚ

Wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów (dodano: 21.12.2016 - 09:16 )

W dniu 20 grudnia 2016 roku odbyły się wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów, w wyniku których wyłoniona została nowa Rada w następującym składzie:
Marcelina Szymczyk (2 rok st. dokt.)
Katarzyna Stołpiec (1 rok st. dokt.)
Krzysztof Abucewicz (3 rok. st. dokt.)

Przewodniczącym nowowybranej WRSD został Krzysztof Abucewicz.

Spotkanie wyborcze doktorantów WTL (dodano: 02.12.2016 - 19:42 )

Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów informuje, że - na podstawie § 3 ust. 2 Ordynacji Wyborczej do organów Samorządu Doktorantów UŚ – termin spotkania wyborczego doktorantów WTL wyznaczony został na 20 grudnia 2016 roku.
Powołana do realizacji przewidzianych w Orydnacji zadań - Wydziałowa Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów - przeprowadzi w czasie spotkania wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów nowej kadencji.
Kandydatury można zgłaszać bezpośrednio na adres WKW SD: wkwsd2016©gmail.com

Z poważaniem,
Krzysztof Abucewicz
Przewodniczący WRSD WTL

Obwieszczenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego UŚ (dodano: 21.11.2016 - 16:51 )

Wydziałowa Komisja Wyborcza Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego zarejestrowała 2 kandydatów w okręgu nr 1 w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego UŚ. Mandat członków WRSS WTL UŚ uzyskują wszyscy zarejestrowani kandydaci.

Informacja Uczelnianej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego UŚ (dodano: 04.11.2016 - 20:59 )

Uczelniana Komisja Wyborcza Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego informuje, że kandydatury studentów w wyborach do Senatu Uniwersytetu Śląskiego można składać w terminie do 15 listopada 2016 r. w biurze Samorządu Studenckiego UŚ, ul. Bankowa 14/424 (I piętro), 40-007 Katowice, w godzinach pracy biura tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-13:30.

Obwieszczenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego UŚ (dodano: 04.11.2016 - 20:55 )

Wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego odbędą się w dn. 24.11.2016 r. oraz 25.11.2016 r.

Na Wydziale Teologicznym utworzono jeden okręg wyborczy obejmujący wszystkich studentów Wydziału.
Do obsadzenia w okręgu 4 mandaty.

Informacja Wydziałowej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego UŚ (dodano: 04.11.2016 - 20:48 )

Wydziałowa Komisja Wyborcza Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego informuje, że dyżuruje w poniższych terminach celem umożliwienia pobrania wzoru zgłoszenia kandydata i wzoru zgłoszenia na pełnienie funkcji męża zaufania w wyborach do WRSS WTL UŚ oraz celem umożliwienia złożenia ww. zgłoszeń:

Informacja Wydziałowej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego UŚ (dodano: 04.11.2016 - 20:42 )

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego informuje, że dyżuruje w poniższych terminach celem umożliwienia pobrania wzoru zgłoszenia kandydata w wyborach studentów do poniższych organów kolegialnych Wydziału Teologicznego oraz celem umożliwienia złożenia ww. zgłoszeń:
Rada Wydziału Teologicznego

<<        >>