ks. W. Surmiak: z 11.04 na 12.04, godz. 14.30-16.00

B. Urbanek: odwołane do 17.04.

E. Szwarczyńska: 12.04. - odwołane

M. Kozubek: z 11.04 na 12.04 godz.14.30-16.00

B. Urbanek: odwołane do 17.04.

J. Pakuza: zmiana terminu zajęć z historii Kościoła (Studia podyplomowe) z 6.04 na 15.06

Newsy - Kategoria 'Komunikaty administratora'

Archiwalne numery SSHT przeszły OCR (dodano: 18.03.2011 - 13:54 )

Informujemy, że archiwalne zeszyty Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych, dostępne w wersji elektronicznej dotąd tyko w postaci obrazów stron w formacie .pdf zostały poddane procesowi rozpoznawania tekstów (OCR), zatem obecnie można przeszukiwać ich treść z pomocą funkcji wbudowanej w programy wyświetlające format .pdf. Ponadto wyszukiwarki internetowe będą mogły indeksować treść, nie tylko tytuły artykułów. Przy okazji dokonano optymalizacji plików (średnie zmniejszenie rozmiaru o 1/3), co powinno dodatkowo ułatwić korzystanie z nich użytkownikom dysponującym wolnymi łączami internetowymi. Autorów archiwalnych tekstów, zainteresowanych otrzymaniem wersji edytowalnej swoich tekstów prosimy o kontakt.

Integracja edycji elektronicznej Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych ze stroną WTL (dodano: 17.10.2010 - 17:30 )

Informujemy, że z dniem dzisiejszym strona półrocznika WTL "Śląskie Studia Historyczno-Teologiczne" została w pełni zintegrowana ze stroną główną WTL (nie otwiera się już w osobnym oknie). Dawny adres (www.wtl.us.edu.pl/ssht) automatycznie przekierowuje do nowej lokalizacji (www.wtl.us.edu.pl/e107_plugins/wtl_ssht).

Integracja edycji elektronicznej Studiów Pastoralnych oraz katalogu ECTS ze stroną WTL (dodano: 10.06.2010 - 09:12 )

Informujemy, że z dniem dzisiejszym strona rocznika WTL "Studia Pastoralne" została w pełni zintegrowana ze stroną główną WTL (nie otwiera się już w osobnym oknie). Przy okazji nieco odnowiony został interfejs strony. Dawny adres (www.wtl.us.edu.pl/stp) automatycznie przekierowuje do nowej lokalizacji (www.wtl.us.edu.pl/e107_plugins/wtl_stp).
Od kilku dni w pełni zintegrowany jest także katalog przedmiotów ECTS.

Nowe menu (dodano: 29.05.2010 - 10:41 )

Informuję, iż w dniu 29. maja storna WTL UŚ została wyposażona w nowe menu główne. Jednocześnie zreorganizowana została struktura dostępu do informacji - mam nadzieję, że nowa będzie przejrzystsza i wygodniejsza. Przepraszam za niedogodności związane z koniecznością zmiany przyzwyczajeń nawigacyjnych.
Będę wdzięczny za wszelkie opinie bądź informacje o ewentualnych błędach.

Milionowe odwiedziny strony WTL (dodano: 14.10.2009 - 15:56 )

Z przyjemnością informuję, że w dniu 14 października 2009 krótko po godzinie 15.00 strona internetowa Wydziału Teologicznego UŚ zanotowała milionowe odwiedziny (od jej powstania w obecnej formie, w kwietniu 2007).

Newsletter dla zainteresowanych studiami doktoranckimi (dodano: 12.05.2009 - 06:52 )

Informujemy, iż został uruchomiony biuletyn wysyłany przez e-mail (newsletter) dla osób zainteresowanych studiami doktoranckimi na Wydziale Teologicznym UŚ. Subskrypcji biuletynu można dokonać TUTAJ.

Nowe funkcje na stronie WTL (dodano: 26.09.2008 - 08:44 )

Informujemy, iż strona WTL została wzbogacona w obsługę kanałów informacyjnych (RSS1, ATOM, RDF) - wiadomości ze strony mogą być teraz odczytywane za pomocą czytników rss. Dotyczy to także czasopism Wydziału (Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych i Studiów Pastoralnych), dla których dystrybuowane są spisy artykułów z najnowszego zeszytu (ikona: ).
Uruchomiona została też funkcja subskrypcji biuletynu informacyjnego (newsletter) - odtąd można otrzymywać aktualne informacje z życia Wydziału za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy się zapisać (użytkownik może w każdej chwili samodzielnie zrezygnować z subskrypcji).

Rekord odwiedzin strony internetowej WTL (dodano: 27.09.2007 - 10:22 )

Z przyjemnością informuję, że dnia 26 września 2007 roku padł nowy rekord dziennych odwiedzin strony internetowej Wydziału Teologicznego UŚ. Tego dnia mieliśmy 1436 odsłon strony głównej (457 unikalnych IP).