09 czerwiec od 0930
Sympozjum "Św. Szarbel i duchowość Kościoła na Wschodzie"

21 czerwiec od 1000
Rada Wydziału Teologicznego UŚ

ks. R. Buchta: środa 29.05 – dyżur odwołany

ks. L. Szewczyk: W terminie 18.04-31.07. kontakt drogą mailową

ks. S. Zieliński: z piątku 25.05. na czwartek 7.06. godz. 9.30-11.00

ks. R. Dappa: z 30.04. przeniesione na 01.06, godz. 8.00-11.00

M. Gwóźdź: z 9.06 przeniesiony na 5.06 (godz. 9.00-12.00)

Newsy - Kategoria 'Konkursy'

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Moralnej i Katolickiej Nauki Społecznej (dodano: 09.05.2018 - 16:32 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Moralnej i Katolickiej Nauki Społecznej w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła (dodano: 16.05.2017 - 09:27 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawa Kanonicznego i Ekumenizmu (dodano: 26.04.2017 - 11:07 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawa Kanonicznego i Ekumenizmu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 26.04.2017 - 11:06 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z filozofii.

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej (dodano: 26.04.2017 - 11:06 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 04.07.2016 - 20:48 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z psychologii.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki (dodano: 23.06.2016 - 08:07 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 23.06.2016 - 07:58 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 11.08.2015 - 12:01 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu (dodano: 12.05.2015 - 14:31 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu.