ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: 20.11. godz. 9.45-11.15; 21.11. godz. 12.15-13.45; cały czas kontakt mailowy

B. Urbanek: 24.10. - odwołane (L-4)

A. Kłos-Skrzypczak: przełożone z 17.10. na 24.10., godz. 13.00-14.30

B. Urbanek: 24.10. - odwołane (L-4)

ks. R. Dappa: rok V TP, ćwiczenia z 17.10 przeniesione na 03.11

G. Wiończyk: 19.10 nauki o rodzinie (wybrane zagadnienia), teologia (filozofia bytu) - przesunięte o tydzień (od 31.10)

Newsy - Kategoria 'Konkursy'

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła (dodano: 16.05.2017 - 09:27 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawa Kanonicznego i Ekumenizmu (dodano: 26.04.2017 - 11:07 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawa Kanonicznego i Ekumenizmu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 26.04.2017 - 11:06 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z filozofii.

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej (dodano: 26.04.2017 - 11:06 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 04.07.2016 - 20:48 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z psychologii.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki (dodano: 23.06.2016 - 08:07 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 23.06.2016 - 07:58 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 11.08.2015 - 12:01 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu (dodano: 12.05.2015 - 14:31 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości (dodano: 21.04.2015 - 15:54 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości.