ks. B. Biela: piątek 14.09. od 11.30 do 13.00

ks. S. Zieliński: w sesji letniej: 13.09. – godz. 13.00-14.30

ks. P. Sawa: środa, 5.09, godz. 12:30-14:00 i środa, 26.09, godz. 12:30-14:00

Newsy - Kategoria 'Konkursy'

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu (dodano: 30.05.2018 - 13:19 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 30.05.2018 - 13:14 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Moralnej i Katolickiej Nauki Społecznej (dodano: 09.05.2018 - 16:32 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Moralnej i Katolickiej Nauki Społecznej w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła (dodano: 16.05.2017 - 09:27 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawa Kanonicznego i Ekumenizmu (dodano: 26.04.2017 - 11:07 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawa Kanonicznego i Ekumenizmu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 26.04.2017 - 11:06 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z filozofii.

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej (dodano: 26.04.2017 - 11:06 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Teologii Fundamentalnej, Misjologii i Filozofii Chrześcijańskiej.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 04.07.2016 - 20:48 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z psychologii.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki (dodano: 23.06.2016 - 08:07 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 23.06.2016 - 07:58 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie w Wydziale Teologicznym.