zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

Newsy - Kategoria 'Konkursy'

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 11.08.2015 - 12:01 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu (dodano: 12.05.2015 - 14:31 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości (dodano: 21.04.2015 - 15:54 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości.

Konkurs otwarty na stanowisko stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej (dodano: 19.08.2014 - 10:58 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 23.04.2014 - 17:17 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 02.04.2014 - 10:46 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 02.04.2014 - 10:45 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Nowego Testamentu (dodano: 02.04.2014 - 10:39 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Nowego Testamentu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła (dodano: 24.09.2013 - 08:51 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 23.04.2013 - 12:00 )

<<        >>