ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: 21.11. godz. 12.15-13.45; cały czas kontakt mailowy

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kornaszewska-Polak: 22.11. - odwołane (L-4)

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

M. Kornaszewska-Polak: 20-25.11. - odwołane (L-4)

Newsy - Kategoria 'Konkursy'

Konkurs otwarty na stanowisko stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej (dodano: 19.08.2014 - 10:58 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 23.04.2014 - 17:17 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 02.04.2014 - 10:46 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 02.04.2014 - 10:45 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Nowego Testamentu (dodano: 02.04.2014 - 10:39 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Nowego Testamentu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła (dodano: 24.09.2013 - 08:51 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 23.04.2013 - 12:00 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Nowego Testamentu (dodano: 17.01.2013 - 12:47 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Starego Testamentu (dodano: 17.01.2013 - 12:42 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu dla specjalisty z zakresu Starego Testamentu.

III Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego (dodano: 12.12.2012 - 19:57 )

Zakład Prawa Kanonicznego WTL UŚ serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego, który odbędzie się wiosną 2013 roku w Warszawie.

<<        >>