16 grudzień od 1600

Rada Wydziału Teologicznego UŚ

23 styczeń od 1400
Rada Wydziału Teologicznego UŚ

ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: cały czas kontakt mailowy

E. Szwarczyńska: Z dn. 19.12. przeniesione na 14.12.(godz. 12.30-14.00)

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kozubek: odwołane do 20 grudnia

ks. W. Kania: odwołane do poniedziałku 18.12. L4

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

Newsy - Kategoria 'Z życia DA'

Adwentowe Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 07.12.2017 - 17:19 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego w archidiecezji katowickiej zapraszam Nauczycieli Akademickich, Doktorantów i Pracowników Administracji Uczelni na Adwentowe Spotkanie, które odbędzie się w sobotę 16 grudnia 2017 r. Początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi p. dr hab. Marek Wójtowicz (WTL UŚ).

Wydział Teologiczny UŚ

Wielkopostne Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 16.03.2017 - 23:59 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego w archidiecezji katowickiej zapraszam Nauczycieli Akademickich, Doktorantów i Pracowników Administracji Uczelni na Wielkopostne Spotkanie, które odbędzie się w sobotę 8 kwietnia br. Początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. prof. zw. dr hab. Jerzy Szymik (WTL UŚ).

Wydział Teologiczny UŚ

Adwentowe Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 30.11.2016 - 14:43 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego w archidiecezji katowickiej zapraszam Nauczycieli Akademickich, Doktorantów i Pracowników Administracji Uczelni na Adwentowe Spotkanie, które odbędzie się w sobotę 10 grudnia br. Początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Antoni Bartoszek (Dziekan WTL UŚ).

Wydział Teologiczny UŚ

Wielkopostne Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 02.03.2016 - 14:13 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Wielkopostne Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich, Pracowników Administracji i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 marca br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Grzegorz Polok (UE Katowice, duszpasterz akademicki).

Wydział Teologiczny UŚ

Adwentowe Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 27.11.2015 - 23:23 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 grudnia br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi o. prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap (KUL).

Wydział Teologiczny UŚ

Zaproszenie na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2015/2016 (dodano: 26.09.2015 - 23:14 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2015/2016, która odbędzie się 11 października br. o godz. 18.00 w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Wydział Teologiczny UŚ

Wielkopostne Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów (dodano: 11.03.2015 - 16:21 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Wielkopostne Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się 28 marca br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr Grzegorz Strzelczyk (dogmatyk, sekretarz II Synodu Archidiecezji Katowickiej).

Wydział Teologiczny UŚ

Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów (dodano: 30.11.2014 - 22:52 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Piotr Kieniewicz MIC (bioetyk, naprotechnolog).

Wydział Teologiczny UŚ

Msza Święta za sesję (dodano: 29.05.2014 - 16:46 )

Już w tę środę (04.06.2014r.) zapraszamy do krypty Archikatedry Chrystusa Króla, na godz. 19:00, na Msze Świętą w intencji studentów o dar Ducha Świętego na czas przygotowywania się do sesji i egzaminów oraz za osoby egzaminujące. Niech ten czas będzie naszym duchowym przygotowaniem się do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom, które stają na naszej barwnej drodze rozwoju intelektualnego.
Chętnych studentów w zaangażowanie się od nowego semestru w tworzące się stowarzyszenie "KZA Gaudeamus" zapraszamy od godz. 17:00 do salek Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Wita Stwosza.
Podpowiedź jak trafić tutaj: http://www.da.katowice.pl/index.php?s=wejscie_centrum.htm

Bernadeta Nowok,
Duszpasterstwo Akademickie

Akademickie Rekolekcje Wielkopostne (dodano: 16.03.2013 - 10:17 )

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza do udziału w wielkopostnych rekolekcjach akademickich, które odbędą się w krypcie katedry w Katowicach w dniach 17-20 marca br. Początek każdego dnia o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi o. Jacek Salij OP z Warszawy.