B. Urbanek: 24.10. - odwołane (L-4)

A. Kłos-Skrzypczak: przełożone z 17.10. na 24.10., godz. 13.00-14.30

ks. R. Dappa: rok V TP, ćwiczenia z 17.10 przeniesione na 03.11

G. Wiończyk: 19.10 nauki o rodzinie (wybrane zagadnienia), teologia (filozofia bytu) - przesunięte o tydzień (od 31.10)

Newsy - Kategoria 'Z życia DA'

Wielkopostne Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 16.03.2017 - 23:59 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego w archidiecezji katowickiej zapraszam Nauczycieli Akademickich, Doktorantów i Pracowników Administracji Uczelni na Wielkopostne Spotkanie, które odbędzie się w sobotę 8 kwietnia br. Początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. prof. zw. dr hab. Jerzy Szymik (WTL UŚ).

duszpasterz akademicki pracowników naukowych
w archidiecezji katowickiej
Wydział Teologiczny UŚ

Adwentowe Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 30.11.2016 - 14:43 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego w archidiecezji katowickiej zapraszam Nauczycieli Akademickich, Doktorantów i Pracowników Administracji Uczelni na Adwentowe Spotkanie, które odbędzie się w sobotę 10 grudnia br. Początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Antoni Bartoszek (Dziekan WTL UŚ).

duszpasterz akademicki pracowników naukowych
w archidiecezji katowickiej
Wydział Teologiczny UŚ

Wielkopostne Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 02.03.2016 - 14:13 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Wielkopostne Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich, Pracowników Administracji i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 marca br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Grzegorz Polok (UE Katowice, duszpasterz akademicki).

Wydział Teologiczny UŚ

Adwentowe Spotkanie Świata Akademickiego (dodano: 27.11.2015 - 23:23 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 grudnia br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi o. prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap (KUL).

Wydział Teologiczny UŚ

Zaproszenie na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2015/2016 (dodano: 26.09.2015 - 23:14 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2015/2016, która odbędzie się 11 października br. o godz. 18.00 w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Wydział Teologiczny UŚ

Wielkopostne Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów (dodano: 11.03.2015 - 16:21 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Wielkopostne Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się 28 marca br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr Grzegorz Strzelczyk (dogmatyk, sekretarz II Synodu Archidiecezji Katowickiej).

Wydział Teologiczny UŚ

Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów (dodano: 30.11.2014 - 22:52 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Piotr Kieniewicz MIC (bioetyk, naprotechnolog).

Wydział Teologiczny UŚ

Msza Święta za sesję (dodano: 29.05.2014 - 16:46 )

Już w tę środę (04.06.2014r.) zapraszamy do krypty Archikatedry Chrystusa Króla, na godz. 19:00, na Msze Świętą w intencji studentów o dar Ducha Świętego na czas przygotowywania się do sesji i egzaminów oraz za osoby egzaminujące. Niech ten czas będzie naszym duchowym przygotowaniem się do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom, które stają na naszej barwnej drodze rozwoju intelektualnego.
Chętnych studentów w zaangażowanie się od nowego semestru w tworzące się stowarzyszenie "KZA Gaudeamus" zapraszamy od godz. 17:00 do salek Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Wita Stwosza.
Podpowiedź jak trafić tutaj: http://www.da.katowice.pl/index.php?s=wejscie_centrum.htm

Bernadeta Nowok,
Duszpasterstwo Akademickie

Akademickie Rekolekcje Wielkopostne (dodano: 16.03.2013 - 10:17 )

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza do udziału w wielkopostnych rekolekcjach akademickich, które odbędą się w krypcie katedry w Katowicach w dniach 17-20 marca br. Początek każdego dnia o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi o. Jacek Salij OP z Warszawy.

Rekolekcje adwentowe (dodano: 06.12.2012 - 15:21 )

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza do udziału w rekolekcjach adwentowych. Odbędą się one w krypcie katedry w dniach 9-12 grudnia br. (niedziela-środa), zawsze o godz. 19.00. Poprowadzi je ks. dr Krzysztof Grzywocz z Opola. Temat rekolekcji: "Dotyk zaufania". Zapraszamy studentów i nauczycieli akademickich.