E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

Newsy - Kategoria 'Z życia DA'

Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów (dodano: 30.11.2014 - 22:52 )

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego archidiecezji katowickiej zapraszam na Adwentowe Spotkanie Profesorów, Nauczycieli Akademickich i Doktorantów. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br., początek o godz. 16.00 w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Piotr Kieniewicz MIC (bioetyk, naprotechnolog).

Księża Profesorowie są zaproszeni do wspólnej koncelebry.
W załączniku przesyłam stosowne pismo Księdza Arcybiskupa.

Ks. dr Wojciech Surmiak
duszpasterz akademicki w archidiecezji katowickiej
Wydział Teologiczny UŚ

Msza Święta za sesję (dodano: 29.05.2014 - 16:46 )

Już w tę środę (04.06.2014r.) zapraszamy do krypty Archikatedry Chrystusa Króla, na godz. 19:00, na Msze Świętą w intencji studentów o dar Ducha Świętego na czas przygotowywania się do sesji i egzaminów oraz za osoby egzaminujące. Niech ten czas będzie naszym duchowym przygotowaniem się do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom, które stają na naszej barwnej drodze rozwoju intelektualnego.
Chętnych studentów w zaangażowanie się od nowego semestru w tworzące się stowarzyszenie "KZA Gaudeamus" zapraszamy od godz. 17:00 do salek Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Wita Stwosza.
Podpowiedź jak trafić tutaj: http://www.da.katowice.pl/index.php?s=wejscie_centrum.htm

Bernadeta Nowok,
Duszpasterstwo Akademickie

Akademickie Rekolekcje Wielkopostne (dodano: 16.03.2013 - 10:17 )

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza do udziału w wielkopostnych rekolekcjach akademickich, które odbędą się w krypcie katedry w Katowicach w dniach 17-20 marca br. Początek każdego dnia o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi o. Jacek Salij OP z Warszawy.

Rekolekcje adwentowe (dodano: 06.12.2012 - 15:21 )

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza do udziału w rekolekcjach adwentowych. Odbędą się one w krypcie katedry w dniach 9-12 grudnia br. (niedziela-środa), zawsze o godz. 19.00. Poprowadzi je ks. dr Krzysztof Grzywocz z Opola. Temat rekolekcji: "Dotyk zaufania". Zapraszamy studentów i nauczycieli akademickich.