16 grudzień od 1600

Rada Wydziału Teologicznego UŚ

23 styczeń od 1400
Rada Wydziału Teologicznego UŚ

ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: cały czas kontakt mailowy

E. Szwarczyńska: Z dn. 19.12. przeniesione na 14.12.(godz. 12.30-14.00)

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kozubek: odwołane do 20 grudnia

ks. W. Kania: odwołane do poniedziałku 18.12. L4

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

Newsy - Kategoria 'Konferencje naukowe'

Konferencja Ekumeniczna: "Od konfliktu do komunii" - wokół relacji międzywyznaniowych w Polsce (dodano: 27.10.2017 - 14:08 )

15 listopada 2017 r. w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Konferencja Ekumeniczna: „Od konfliktu do komunii” - wokół relacji międzywyznaniowych w Polsce, stanowiąca podsumowanie obchodów 500 lat Reformacji zorganizowana przez Diecezję Katowicka Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Program konferencji.
Fotoreportaż.

Konferencja naukowa "Dar i wyzwanie. Wokół zagadnienia charyzmatyczności chrześcijaństwa" (dodano: 10.05.2017 - 11:39 )

Katedra Teologii Dogmatycznej i Duchowości zaprasza do udziału w konferencji naukowej Dar i wyzwanie. Wokół zagadnienia charyzmatyczności chrześcijaństwa. Odbędzie się ona w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w dniu 17 maja 2017.

"Filozofie i teologie" - konferencja (dodano: 09.05.2017 - 13:13 )

Instytut Filozofii i Wydział Teologiczny UŚ zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Filozofie i teologie - historia powiązań, waśni i współpracy", która będzie miała miejsce 15 maja w CINiBA (sala seminaryjna).
Plan konferencji.

Konferencja naukowa "Media w rodzinie w perspektywie społeczno-pastoralnej" (dodano: 28.04.2017 - 19:56 )

Katedra Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Media w rodzinie w perspektywie społeczno-pastoralnej". Odbędzie się ona w auli im. Pawłowskiego (Budynek "B") w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w dniu 11 maja 2017 roku.

Konferencja "Niska emisja - jak skutecznie ją zwalczyć?" (dodano: 10.02.2017 - 14:20 )

Niechaj powietrze nas nie zabija. 27 lutego o godz. 9.00 w Głównym Instytucie Górnictwa (Katowice, Plac Gwarków 1) rozpocznie się Konferencja: Niska emisja - jak skutecznie ją zwalczyć? Wydział Teologiczny jest współorganizatorem Konferencji.

Oto link do wydarzenia: http://www.gig.eu/pl/najblizsze-konferencje/niska-emisja-jak-skutecznie-ja-zwalczyc

Sprawozdanie i filmy z Międzynarodowej Konferencji Logopedycznej " Zaburzenia płynności mowy – teoria i praktyka. Edycja II” (dodano: 25.10.2016 - 23:07 )

W dniach 25-26 sierpnia 2016 roku odbywała się w Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Międzynarodowa Konferencja Logopedyczna „Zaburzenia płynności mowy – teoria i praktyka” organizowana przez Instytut Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego we współpracy z Fundacją Wiedzy i Dialogu Społecznego AGERE AUDE. Zapraszamy do obejrzenia reportaży filmowych (Śląska logopedia przyciąga świat, Co każdy z nas powinien wiedzieć o jąkaniu), przeczytania krótkiego sprawozdania i odwiedzenia strony internetowej konferencji.

Konferencja "Misericordia Dei et hominis. Interdyscyplinarne spojrzenie na doświadczenie miłosierdzia" (dodano: 17.05.2016 - 16:26 )

W związku z trwającym Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia Katedra Teologii Dogmatycznej i Duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza w środę 18 maja 2016 na konferencję naukową pt. Misericordia Dei et hominis. Interdyscyplinarne spojrzenie na doświadczenie miłosierdzia.

V Międzynarodowa Konferencja Ekumeniczno-Prawna (dodano: 27.04.2016 - 16:27 )

Serdecznie zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję Ekumeniczno-Prawną Młodzież – Kościół – Ewangelizacja – z okazji Światowych Dni Młodzieży, Kraków 2016, która odbędzie się 28-29 kwietnia 2016 r.
Zobacz własną stronę konferencji

Ogólnopolska konferencja naukowa "Osoba starsza w perspektywie pastoralno-społecznej" (dodano: 23.04.2016 - 10:21 )

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową pt.: "Osoba starsza w perspektywie pastoralno-społecznej", która odbędzie się 5 maja 2016 r. w auli Wydziału Teologicznego UŚ.

Program konferencji.

Zjazd Teologów (dodano: 23.04.2016 - 00:30 )

Serdecznie Państwa zapraszamy na Zjazd Teologów, który w dniach 13-14 maja 2016 roku odbędzie się na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Program.