E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

Newsy - Kategoria 'Konferencje naukowe'

Konferencja Międzywydziałowego Doktoranckiego Koła Naukowego Humanistów UŚ "En arche en ho logos - słowo w dziejach i kulturze człowieka" (dodano: 01.06.2017 - 07:42 )

Międzywydziałowe Doktoranckie Koło Naukowe Humanistów UŚ zaprasza 6 czerwca na Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową "En arche en ho logos - słowo w dziejach i kulturze człowieka".
Program konferencji.

Konferencja naukowa "Dar i wyzwanie. Wokół zagadnienia charyzmatyczności chrześcijaństwa" (dodano: 10.05.2017 - 11:39 )

Katedra Teologii Dogmatycznej i Duchowości zaprasza do udziału w konferencji naukowej Dar i wyzwanie. Wokół zagadnienia charyzmatyczności chrześcijaństwa. Odbędzie się ona w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w dniu 17 maja 2017.

"Filozofie i teologie" - konferencja (dodano: 09.05.2017 - 13:13 )

Instytut Filozofii i Wydział Teologiczny UŚ zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Filozofie i teologie - historia powiązań, waśni i współpracy", która będzie miała miejsce 15 maja w CINiBA (sala seminaryjna).
Plan konferencji.

Konferencja naukowa "Media w rodzinie w perspektywie społeczno-pastoralnej" (dodano: 28.04.2017 - 19:56 )

Katedra Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Media w rodzinie w perspektywie społeczno-pastoralnej". Odbędzie się ona w auli im. Pawłowskiego (Budynek "B") w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w dniu 11 maja 2017 roku.

Konferencja naukowa "Dar i wyzwanie. Wokół zagadnienia charyzmatyczności chrześcijaństwa" (dodano: 11.03.2017 - 09:30 )

Konferencja "Niska emisja - jak skutecznie ją zwalczyć?" (dodano: 10.02.2017 - 14:20 )

Niechaj powietrze nas nie zabija. 27 lutego o godz. 9.00 w Głównym Instytucie Górnictwa (Katowice, Plac Gwarków 1) rozpocznie się Konferencja: Niska emisja - jak skutecznie ją zwalczyć? Wydział Teologiczny jest współorganizatorem Konferencji.

Oto link do wydarzenia: http://www.gig.eu/pl/najblizsze-konferencje/niska-emisja-jak-skutecznie-ja-zwalczyc

Międzynarodowa konferencja naukowa „Fides et ratio w służbie człowiekowi choremu, czyli o spotkaniu teologii i medycyny” (dodano: 03.02.2017 - 23:52 )

Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Teologiczny (Katedra Nauk o Rodzinie), Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach (Wydział Nauk o Zdrowiu) oraz Apostolstwo Chorych zapraszają na międzynarodową konferencję naukową „Fides et ratio w służbie człowiekowi choremu, czyli o spotkaniu teologii i medycyny”, która odbędzie się 27-28 lutego 2017 r. w auli Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach.
Program konferencji.

Zaproszenie na spotkanie Katolickiej Akademii Nauczycieli i Wychowawców (dodano: 03.02.2017 - 23:23 )

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Katowicach, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej wraz z Internationales Bildungsnetzwerk PILGRIM i Kirchliche Pädagogische Hochschule Wien/Krems mają zaszczyt zaprosić w sobotę 18 lutego o godz. 10.00 do auli WTL UŚ na międzynarodową konferencję – W trosce o jakość powietrza na Śląsku.
Szczegóły na plakacie; program spotkania.

Konferencja "Polska teologia wyzwolenia wobec wyzwań współczesności" (dodano: 26.01.2017 - 21:42 )

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na Konferencję Naukową z okazji 30-tej rocznicy śmierci Sługi Bożego ks. F. Blachnickiego oraz 60-tej rocznicy powstania Krucjaty Wstrzemięźliwości, która odbędzie się w poniedziałek 27 lutego 2017 w auli Wydziału Teologicznego w Katowicach przy ul. Jordana 18. Rozpoczęcie o godz. 16.00. Temat Konferencji: Polska teologia wyzwolenia wobec wyzwań współczesności. Szczegóły na plakacie.

Konferencja naukowa „CHILLOUT W NIEBIESIECH – CZYLI O GRANICACH JĘZYKA RELIGIJNEGO” (dodano: 24.11.2016 - 16:38 )

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję „CHILLOUT W NIEBIESIECH – CZYLI O GRANICACH JĘZYKA RELIGIJNEGO”, która odbędzie się 7 grudnia 2016 o godz. 10.00 w Auli Wydziału Teologicznego UŚ, ul. Jordana 18.

<<        >>