ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: cały czas kontakt mailowy

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kornaszewska-Polak: 22.11. - odwołane (L-4)

A. Kłos-Skrzypczak: w dniu 28.11. przełożony na 30.11. (czwartek) na godz. 12:00-13:30; w dniu 05.12. odwołany z powodu delegacji

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

M. Kornaszewska-Polak: 20-25.11. - odwołane (L-4)

A. Kłos-Skrzypczak: w dniach 4-8 grudnia odwołane z powodu delegacji

Newsy - Kategoria 'Wykłady otwarte'

Wykład otwarty na temat perspektyw zawodowych dla absolwentów kierunku nauki o rodzinie (dodano: 26.05.2015 - 19:01 )

W ramach wykładów otwartych na temat perspektyw zawodowych dla absolwentów kierunku nauki o rodzinie, Studenckie Koło Naukowe Nauk o Rodzinie PRO zaprasza na spotkanie z Panem Grzegorzem Frączkiem, mediatorem, Dyrektorem Ośrodka Mediacji Fundacji WPiA UŚ Facultas Iuridica.
Tematem wykładu będą mediacje, ze szczególnym uwzględnieniem mediacji rodzinnych.
Więcej informacji znajduje się na plakacie.

Spotkanie Katolickiej Akademii Nauczycieli i Wychowawców (dodano: 15.04.2015 - 18:44 )

Wydział Teologiczny UŚ oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej mają zaszczyt zaprosić w sobotę 25 kwietnia o godz. 10.00 do sali 101 Wydziału Teologicznego na kolejne spotkanie Katolickiej Akademii Nauczycieli i Wychowawców.
Zaproszenie

Wykład otwarty "Relacje małżonków z matką i teściową w świetle wybranych teorii psychologicznych i praktyki mediacyjnej" (dodano: 14.02.2015 - 11:48 )

W dniu 26 lutego o godz. 16.45 Stowarzyszenie Mediatorów i Powierników Rodzin zaprasza na wykład otwarty "Relacje małżonków z matką i teściową w świetle wybranych teorii psychologicznych i praktyki mediacyjnej" (sala 203/4).

Wykład poprowadzi dr Weronika Juroszek, opisy przypadków z praktyki mediacyjnej przedstawi mgr Janina Miazgowicz (prezes Stowarzyszenia Mediatorów i Powierników Rodzin, mediator sądowy), dyskusję poprowadzi ks. prof. dr hab. Henryk Krzysteczko.

Bezpośrednio przed wykładem o godz. 16.00 odbędzie się msza św. w kaplicy Wydziału.

Wykład otwarty (dodano: 09.01.2015 - 06:48 )

Stowarzyszenie Mediatorów i Powierników Rodzin zaprasza na wykład "Rodzice w roli teściów w świetle wybranych teorii rozwoju psychicznego i praktyki mediacyjnej". Prowadzący: dr Weronika Juroszek.
Wykład odbędzie się 22 stycznia o godz. 16.45, w sali 203/5 (WTL US).
Wcześniej, o godz. 16, msza św. w kaplicy wydziałowej.

Panel „Biskup Polowy Wojska Polskiego abp Józef Gawlina w 50. rocznicę śmierci” (dodano: 04.11.2014 - 16:00 )

Katedra Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza na panel „Biskup Polowy Wojska Polskiego abp Józef Gawlina w 50. rocznicę śmierci” w dniu 6 listopada 2014 r. do sali „Gościa Niedzielnego” (Katowice, ul. Wita Stwosza 11, parter).

6. Wieczór teologiczny z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego pod patronatem Dzieła Biblijnego (dodano: 09.04.2014 - 09:18 )

Wydział Teologiczny serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy biblijnej i rozważaniem nad problematyką wiary na 6. Wieczór teologiczny, który odbędzie się we wtorek, 6 maja 2014 w auli Wydziału. Rozpoczęcie o godz. 18.30. Przy okazji spotkania będzie możliwość nabycia Pisma Świętego i książek o tematyce religijnej.

Wykład otwarty "Rodzina zastępcza - praca z misją. Wymiar praktyczny rodzinnej pieczy zastępczej" (dodano: 12.05.2013 - 10:36 )

Studenckie Koło Naukowe Nauk o Rodzinie „Pro” serdecznie zaprasza na wykład otwarty pt. "Rodzina zastępcza - praca z misją. Wymiar praktyczny rodzinnej pieczy zastępczej", który odbędzie się 17 maja 2013 r. o godz. 9:45 w sali 302 Wydziału Teologicznego UŚ. Wykład wygłoszą Magdalena i Marek Niezabitowscy - rodzice zastępczy z dziesięcioletnim stażem.

Wkład otwarty "Praca metodą streetwork" (dodano: 30.04.2013 - 14:18 )

"Studenckie Koło Naukowe Nauk o Rodzinie "Pro" oraz Stowarzyszenie PoMOC zapraszają na wykład otwarty pt. "Praca metodą streetwork", który odbędzie się 7 maja 2013 r. o godz. 13:15 na Wydziale Teologicznym UŚ (Aula).

Więcej informacji tutaj.

Wykład otwarty „Wielodzietność jako wyzwanie dla współczesnego społeczeństwa” (dodano: 18.04.2013 - 22:16 )

Studenckie Koło Naukowe Nauk o Rodzinie „Pro” serdecznie zaprasza na wykład otwarty pt. „Wielodzietność jako wyzwanie dla współczesnego społeczeństwa”, który odbędzie się 26 kwietnia 2013 r. o godz. 13.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej na ul. Bankowej 11a w Katowicach (Sala konferencyjna, poziom 0). Wykład wygłosi dr Weronika Juroszek, adiunkt Zakładu Nauk o Rodzinie Wydziału Teologicznego UŚ. Wydarzenie organizowane jest w ramach IX Studenckiego Festiwalu Nauki.

Wykład pt. "Ecclesia in Medio Oriente - Sytuacja chrześcijan na Bliskim Wschodzie" (dodano: 06.03.2013 - 07:19 )

Zakład Misjologii i Teologii Ekumenicznej zaprasza na otwarty wykład gościnny, który wygłosi o. dr Seweryn Leszek Lubecki OFM (Studium Theologicum Jerusalem) pt. "Ecclesia in Medio Oriente - Sytuacja chrześcijan na Bliskim Wschodzie".
Wykład odbędzie się 7 marca 2013 (czwartek) o godz. 9.45 w sali nr 302.
Serdecznie zapraszamy!

<<        >>