zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

17.12.2019 - 22:29 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Godziny rektorskie

Na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego aby umożliwić studentom powrót z ferii świątecznych, wprowadzam (dla wszystkich studentów) w dniu 7 stycznia 2020 r. godziny rektorskie – godziny wolne od zajęć dydaktycznych.
Jednocześnie w związku z faktem, że Prawosławne Święto Bożego Narodzenia zgodnie z kalendarzem juliańskim stosowanym w liturgii chrześcijańskiej Kościołów wschodnich przypada w dniu 7 stycznia 2020 r., aby umożliwić studentom należącym do tych Wspólnot powrót z domów rodzinnych na Uczelnię, proszę o usprawiedliwienie ich nieobecności na zajęciach dydaktycznych w dniu 8 stycznia 2020 r.

Z up. Rektora
PROREKTOR
ds. Kształcenia i Studentów
prof. dr hab. Ryszard Koziołek

12.12.2019 - 22:07 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Świąteczna zbiórka darów

W dniach 10-20.12.2019 r. odbywa się świąteczna zbiórka darów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie. Potrzebne upominki to: składane parasole, skarpety (damskie: 38-43, męskie: 41-48), szampony, pasty do zębów, gąbki do kąpieli.

Prosimy o wrzucanie darów do pudła znajdującego się w holu Wydziału. Istnieje również możliwość przekazania ich osobiście w indywidualnie umówionym terminie i miejscu - kontakt:
Wydział Teologiczny UŚ: sknnor.pro©us.edu.pl Wydział Humanistyczny: mlodzi.klasycy©us.edu.pl

12.12.2019 - 22:02 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Studia podyplomowe dla nauczycieli religii (od lutego 2020 roku)

Porozumienie z dnia 3 kwietnia 2019 roku, zawarte pomiędzy Konferencją Episkopatu Polski oraz Ministrem Edukacji Narodowej w sprawie kwalifikacji zawodowych wymaganych od nauczycieli religii, daje możliwość zajmowania stanowiska nauczyciela religii w liceach ogólnokształcących, technikach, branżowych szkołach I i II stopnia, szkołach podstawowych i w przedszkolach z wyjątkiem specjalnych osobom, które ukończą odpowiednie podyplomowe studia kwalifikacyjne.

05.12.2019 - 21:39 (MB) | kategoria: zewnętrzne |   Wersja do druku

IX edycja konkursu w ramach programu „Diamentowy Grant”

Ogłoszono IX edycję konkursu w ramach programu „Diamentowy Grant”. Szczegółowe informacje można znaleźć pod następującym adresem: https://www.gov.pl/web/nauka/ogloszenie-ix-edycji-konkursu-w-ramach-programu-diamentowy-grant

04.12.2019 - 14:33 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Godziny dziekańskie

W związku ze szkoleniem i spotkaniem opłatkowym 18 grudnia 2019 r. (środa) w godz. 13.00 – 15.00 ogłaszam godziny dziekańskie.

Dziekan Wydziału Teologicznego
Ks. dr hab. Antoni Bartoszek, prof. UŚ

04.12.2019 - 00:58 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wzory wypełniania indeksów w semestrze zimowym 2019/2020

Prosimy o wypełnianie indeksów zgodnie z załączonymi wzorami (ułatwi to pracę dziekanatu).

Teologia (studia stacjonarne): rok 1 - teologia; rok 1 - teologia pastoralna; rok 2 - teologia nauczycielska; rok 2 - teologia pastoralna; rok 3 - teologia nauczycielska; rok 3 - teologia pastoralna; rok 4 - teologia nauczycielska; rok 4 - teologia pastoralna; rok 5 - teologia nauczycielska; rok 5 - teologia w kulturze; rok 5 - teologia pastoralna.

Teologia (studia niestacjonarne): rok 1 - teologia; rok 2 - teologia nauczycielska; rok 3 - teologia nauczycielska; rok 4 - teologia nauczycielska; rok 5 - teologia nauczycielska; rok 5 - teologia w kulturze.

Nauki o rodzinie (I stopień - studia stacjonarne): rok 1; rok 2; rok 3.

Nauki o rodzinie (II stopień - studia stacjonarne): rok 1; rok 2.

04.12.2019 - 00:22 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Praca dziekanatu

Informujemy, iż 13 grudnia 2019 r. (piątek) dziekanat Wydziału Teologicznego UŚ będzie nieczynny z powodu szkolenia pracowników.

02.12.2019 - 14:01 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Decyzje stypendialne

Wszyscy studenci, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora w roku akad. 2019/2020, proszeni są o niezwłoczne odebranie decyzji w dziekanacie Wydziału.

27.11.2019 - 19:03 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Praca sekretariatu studiów doktoranckich

Informujemy, iż 28 listopada 2019 r. (czwartek) sekretariat studiów doktoranckich będzie nieczynny z powodu szkolenia.

26.11.2019 - 22:37 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Tutoring na Wydziale Teologicznym UŚ – cykl 2019/2020

Komisja Rekrutacyjna zakwalifikowała do udziału w programie „Tutoring na Wydziale Teologicznym UŚ – cykl 2019/2020” następujące osoby: Karolina Gryksa, Marcin Knyć, Wiktoria Mrugacz, Yury Peikhert, Mateusz Pycka, Ewa Radomska, Agata Rzepka, Zuzanna Skorupka, Marta Woźniakowska.

<<        >>