ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: 21.11. godz. 12.15-13.45; cały czas kontakt mailowy

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kornaszewska-Polak: 22.11. - odwołane (L-4)

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

M. Kornaszewska-Polak: 20-25.11. - odwołane (L-4)

26.10.2016 - 22:32 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Nauk o Rodzinie PRO

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Nauk o Rodzinie PRO w tym roku akademickim! Odbędzie się ono 3 listopada (czwartek) o godz. 14:45 w sali 204/3 (II piętro, Katedra Nauk o Rodzinie).

Podczas spotkania Zarząd przedstawi sprawozdanie za ubiegły rok akademicki, a także propozycje pracy na najbliższy semestr. Odbędą się także wybory uzupełniające do Zarządu. Już teraz zachęcamy do zastanowienia się nad zaangażowaniem w prace Zarządu Koła. Jest to miejsce ogromnego rozwoju i poszerzania wiedzy w wielu obszarach!

W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu mailowego: sknnor.pro©gmail.com

Zarząd oraz Opiekun Naukowy
Studenckiego Koła Naukowego Nauk o Rodzinie PRO