ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: 21.11. godz. 12.15-13.45; cały czas kontakt mailowy

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kornaszewska-Polak: 22.11. - odwołane (L-4)

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

M. Kornaszewska-Polak: 20-25.11. - odwołane (L-4)

10.01.2017 - 21:47 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Umowa z Katolickimi Szkołami SPSK w Dąbrowie Górniczej

9 stycznia 2017 roku o godz. 12.00 w siedzibie Katolickich Szkół Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Dąbrowie Górniczej została podpisana umowa o współpracy dydaktycznej, której celem będzie umożliwienie licealistom udziału w wykładach, warsztatach oraz konferencjach organizowanych przez Uniwersytet Śląski. Umowę podpisały: Wydział Filologiczny, Wydział Nauk o Ziemi, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii oraz Wydział Teologiczny. Dokument sygnowała prodziekan Wydziału Filologicznego ds. promocji i współpracy z otoczeniem dr hab. prof. UŚ Magdalena Pastuch i dyrektor Katolickich Szkół SPSK w Dąbrowie Górniczej mgr Ewa Raszka.

W spotkaniu poszczególne Wydziały podpisujących umowę reprezentowali - ks. Bartłomiej Kuźnik z Katedry Teologii Pastoralnej, Liturgiki,Homiletyki i Katechetyki, dr Cecylia Tatoj z Zakładu Hispanistyki, zastępca dyrektora Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki ds. współpracy z otoczeniem dr Ewa Półtorak, pełnomocnik rektora ds. promocji i kontaktu ze szkołami ponadgimnazjalnymi dr Magdalena Ochwat, dr Andrzej Boczarowski z Katedry Geografii Fizycznej.

Koordynatorami umowy ze strony szkoły będą: dr Sławomir Pytel (geografia), dr Renata Babiarz-Zdyb (matematyka, fizyka, chemia), ks. Rafał Pietruszka (teologia). W programie wydarzenia przewidziano prezentację poszczególnych wydziałów oraz wykład dr hab. prof. UŚ Magdaleny Pastuchowej pt. „Językoznawca jak archeolog, czyli dziedzictwo ukryte w języku”.

Foto J. Janeczek,T. Konieczniak, M. Ochwat