zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

J. Pakuza: zmiana terminu zajęć z historii Kościoła (Studia podyplomowe) z 6.04 na 15.06

27.10.2017 - 14:08 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe |   Wersja do druku

Konferencja Ekumeniczna: "Od konfliktu do komunii" - wokół relacji międzywyznaniowych w Polsce

15 listopada 2017 r. w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Konferencja Ekumeniczna: „Od konfliktu do komunii” - wokół relacji międzywyznaniowych w Polsce, stanowiąca podsumowanie obchodów 500 lat Reformacji zorganizowana przez Diecezję Katowicka Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Program konferencji.
Fotoreportaż.