E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

15.02.2018 - 06:48 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Dzień Otwartych Drzwi i Noc teologów

Czekałem na kogoś takiego jak Ty..." - tym zdaniem z filmu "Dawca pamięci" Philipa Noyce'a serdecznie zapraszamy Was 16 marca na kolejny Dzień Otwartych Drzwi Wydziału Teologicznego UŚ i Noc Teologów.

Zaproszenie kierujemy do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz do studentów i doktorantów różnych kierunków, zarówno w grupach zorganizowanych jak i osób indywidualnych KONIECZNIE ZGŁOSZONYCH wcześniej pod adresem e-mail: oracz2©wp.pl (imię i nazwisko, miejscowość, rok urodzenia) Ilość miejsc jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rezerwacji zostanie odesłane na Wasz adres mailowy.

Organizatorzy odpowiadają za bezpieczeństwo uczestników jedynie w godzinach trwania wydarzenia.
Program:
Dzień Otwartych Drzwi:
9.00 - Powitanie w Auli Wydziału
9.15 - Konkurs z nagrodami
9.45 - Projekcja filmu "Dawca pamięci", Aula Wydziału
11.15 - Dyskusja o filmie z ekspertem - gość specjalny - redaktor Łukasz Tura
12.00 - Poczęstunek

Noc Teologów
18.00 - Eucharystia w Krypcie Katedry Chrystusa Króla
19.00 - Poczęstunek
19.15 - Projekcja filmu "Dawca pamięci", Aula Wydziału
20.45 - Dyskusja o filmie z ekspertem - gość specjalny - redaktor Łukasz Tura
21.15 - Konkurs z nagrodami
21.30 - Zakończenie spotkania

Ciekawostka:
Dzień Otwartych Drzwi WTL UŚ organizowany jest co roku 16 marca lub w okolicach tej daty. Podobnie jak Dzień Liczby Pi, zgodnie z jej wartością (3,14) przypada - 14 marca.
Nasza data została wybrana ze względu na jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych cytatów z Nowego Testamentu:
"Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne". J 3,16 - 16 marca.