ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

20.02.2018 - 12:29 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe |   Wersja do druku

Interdyscyplinarna konferencja naukowa: Niska emisja – węgiel "tak", smog "nie"

Wydział Teologiczny, jako współorganizator, zaprasza na interdyscyplinarną konferencję naukową "Niska emisja – węgiel tak, smog nie", która odbędzie się w poniedziałek 26 lutego w Rybniku, w Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej. Tematem konferencji jest analiza działań naukowych, samorządowych, społecznych i administracyjnych podejmowanych aktualnie w naszym regionie w sprawie ograniczania tzw. niskiej emisji.

Link do wydarzenia: https://www.polsl.pl/Jednostki/RJP1-CKI/Lists/Wiadomosci/PokazWiadomosc.aspx?WebPartTitle=ListaWiadomosci&Page=1&WebPartTitle2=Wiadomosc&Filter1Field2=Identyfikator&Filter1Value2=384