zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

20.04.2018 - 22:30 (MB) | kategoria: Zaproszenia nadesłane |   Wersja do druku

VII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Sprawności moralne w wychowaniu: odpowiedzialność – wierność – posłuszeństwo”

Katedra Pedagogiki i Katechetyki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w VII INTERDYSCYPLINARNEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ pod patronatem Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN, Prezydenta Miasta Szczecin oraz J.M. Rektora US na temat „Sprawności moralne w wychowaniu: odpowiedzialność – wierność – posłuszeństwo”, która odbędzie się dnia 28 listopada 2018 r. w Szczecinie.
W załącznikach znajduje się komunikat, karta zgłoszenia oraz normy wydawnicze.