zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

06.06.2018 - 07:37 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe |   Wersja do druku

Konferencja naukowa „Wirtualna rzeczywistość - realne dylematy. Uprzedmiotowiony człowiek w świecie upodmiotowionych rzeczy?”

Sekcja Wykładowców Katolickiej Nauki Społecznej wraz z Katedrą Teologii Moralnej i Katolickiej Nauki Społecznej (WTL UŚ) zapraszają na konferencję naukową „Wirtualna rzeczywistość - realne dylematy. Uprzedmiotowiony człowiek w świecie upodmiotowionych rzeczy?” wpisującą się w cykl corocznych spotkań naukowych wykładowców KNS. Tegoroczne obrady oscylowały będą wokół zagadnień związanych ze „społeczeństwem Sieci”.
Zapraszamy na Wydział Teologiczny, do sali 207 (sala Rady Wydziału) w dniach 18-20.06.2018.