E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

04.07.2018 - 16:51 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Stypendia ministra

Dziekanat Wydziału Teologicznego UŚ przypomina o możliwości złożenia wniosku o przyznanie stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów na rok akad. 2018/2019.

Jednocześnie informujemy, iż:
1. Termin składania wniosków w dziekanacie Wydziału Teologicznego – dla studentów oraz w sekretariacie studiów III stopnia – dla doktorantów mija 6 września 2018 r.
2. Student składa trzy egzemplarze wniosku oraz jeden komplet pełnej dokumentacji nt. uzyskania wybitnych osiągnięć naukowych, artystycznych lub sportowych, a także oświadczenie o wyrażeniu zgody na zamieszczenie jego imienia i nazwiska w przypadku przyznania stypendium na stronie internetowej urzędu obsługującego ministra (wzór oświadczenia znajduje się w aktywnym formularzu wniosku o przyznanie stypendium ministra studentowi na stronnie MNiSW).
3. Do wniosków należy dołączyć aktualny adres e-mailowy.
4. Od roku akad. 2015/2016, średnia ocen za zaliczony rok studiów nie jest brana pod uwagę przy ocenie wniosków przez ministra.

Szczegóły oraz formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej:
1. Dla studentów:

2. Dla doktorantów: