ks. R. Buchta: ze środy 23.10 przeniesiony na czwartek 24.10. – godz. 10.30-12.00

ks. W. Kania: 15-18.10. - odwołane

ks. J. Myszor: konsultacje odwołane

M. Kozubek: 14.12., godz. 15:30-17:00 (zamiast 10.12.)

ks. W. Kania: 15-18.10. - odwołane

17.09.2018 - 22:21 (MB) | kategoria: Z życia DA |   Wersja do druku

Ogłoszenie Duszpasterstwa Akademickiego „Zawodzie” w Katowicach

Studentko/Studencie
Przeżywasz często lęk, niepokój, posiadasz niskie poczucie swojej wartości, stale szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie?

Może to oznacza, że należy podjąć pracę nad sobą poprzez bezpłatną terapie grupową, która ruszy kolejny raz przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Rozmowy kwalifikujące na terapię odbędą się w dniach 8 i 15 października od godz. 16.00 na I piętrze domu katechetycznego parafii pw. Opatrzności Bożej ul. 1 maja 52 Katowice-Zawodzie.

Warto także przed rozmową odwiedzić stronę www.rozwinacskrzydla.pl