ks. M. Basiuk: przeniesione z 25.04. na 9.05., godz. 11.15-12.45

B. Urbanek: odwołane do 26.04.

B. Urbanek: odwołane do 26.04.

J. Pakuza: zmiana terminu zajęć z historii Kościoła (Studia podyplomowe) z 6.04 na 15.06

17.09.2018 - 22:21 (MB) | kategoria: Z życia DA |   Wersja do druku

Ogłoszenie Duszpasterstwa Akademickiego „Zawodzie” w Katowicach

Studentko/Studencie
Przeżywasz często lęk, niepokój, posiadasz niskie poczucie swojej wartości, stale szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie?

Może to oznacza, że należy podjąć pracę nad sobą poprzez bezpłatną terapie grupową, która ruszy kolejny raz przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Rozmowy kwalifikujące na terapię odbędą się w dniach 8 i 15 października od godz. 16.00 na I piętrze domu katechetycznego parafii pw. Opatrzności Bożej ul. 1 maja 52 Katowice-Zawodzie.

Warto także przed rozmową odwiedzić stronę www.rozwinacskrzydla.pl