zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

17.10.2018 - 13:45 (JK) | kategoria: Zaproszenia nadesłane |   Wersja do druku

Warsztaty „ERC Mentoring Initiative”

Instytut Nauk o Człowieku (Institut für die Wissenschaften vom Menschen - IWM) oraz Polska Akademia Nauk organizują 23-24 listopada 2018 roku warsztaty „ERC Mentoring Initiative”. Wydarzenie jest wspierane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsztaty są skierowane do naukowców reprezentujących dziedziny humanistyczne i społeczne, którzy planują aplikowanie o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) Starting i Consolidator, czyli będących odpowiednio od 1 roku do 7 lat oraz od 7 do 12 lat po uzyskaniu tytułu doktora.
Spotkanie jest poświęcone dopracowaniu koncepcji projektu badawczego, który naukowiec zamierza przedstawić we wniosku projektowym ERC. Podczas dwudniowej serii spotkań, eksperci ERC - laureaci i paneliści podzielą się z uczestnikami swoją wiedza i doświadczeniem związanym z przygotowaniem dobrego wniosku projektowego. Kandydaci do grantów ERC będą mieli możliwość zaprezentowania pomysłu badawczego i skonsultowania go zaproszonymi ekspertami. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty noclegu i refundację części kosztów dojazdu na warsztaty do Wiednia. Limit miejsc na warsztatach: 5
Rejestracja na warsztaty jest możliwa do 29 października za pośrednictwem formularza internetowego.
Zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani o wynikach na początku listopada.
Więcej informacji: https://instytucja.pan.pl/index.php/aktualnosci-doskonalosc-naukowa/4971-warsztaty-erc-w-wiedniu-2.