E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

21.11.2018 - 14:29 (JK) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wyniki rekrutacji do programu „Tutoring dla najlepszych studentów Uniwersytetu Śląskiego”

Informujemy o wynikach kwalifikacji do udziału w programie „Tutoring dla najlepszych studentów Uniwersytetu Śląskiego”.

Wydziałowa Komisja zakwalifikowała do udziału w programie „Tutoring dla najlepszych studentów Uniwersytetu Śląskiego” następujące osoby: Karolina Koza (teologia), Mikołaj Kupka (teologia), Piotr Literski (teologia), Łukasz Płaczek (teologia), Mateusz Pycka (teologia), Ewa Radomska (teologia), Julia Sobczyk (nauki o rodzinie), Dorota Sokołowska (nauki o rodzinie), Natalia Toś (nauki o rodzinie), Marta Woźniakowska (nauki o rodzinie).
Spotkanie dla osób zakwalifikowanych odbędzie się w piątek, 23 listopada 2018 r. o godzinie 9.30 w sali 001.