E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

15.01.2019 - 16:13 (JK) | kategoria: Konferencje naukowe |   Wersja do druku

Seminarium naukowe: Dokumenty życia osobistego jako źródło informacji w badaniach naukowych

Centrum Badań nad Historią Kościoła im. Wincentego Myszora wraz z Instytutem Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej UŚ zaprasza do udziału w seminarium naukowym na temat: Dokumenty życia osobistego jako źródło informacji w badaniach naukowych. Seminarium odbędzie się 23 stycznia (środa) 2019, o godz. 11.00, w sali Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, Pl. Sejmu Śląskiego 1, w Katowicach.
Program seminarium

Celem seminarium jest zainicjowanie dyskusji nad sposobami wykorzystania dokumentów życia osobistego w pracy badawczej. Prelegenci w swoich wystąpieniach zwrócą uwagę zarówno na aspekty praktyczne, np. gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie tego rodzaju materiałów przez różne instytucje, jak i teoretyczne, czyli zaprezentują konkretne przykłady sfunkcjonalizowanego podejścia do dokumentów życia osobistego w badaniach, np. historycznych czy literaturoznawczych.