ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

15.02.2019 - 20:33 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe - zapowiedzi |   Wersja do druku

Ogólnopolska konferencja naukowa „Moralność (z) ducha”

Szanowni Państwo!
Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszą Ogólnopolską Konferencję Naukową „Moralność (z) ducha”, organizowaną przez doktorantów WTL UŚ, pod opieką naukową ks. prof. dr hab. Jana Słomki, teologa duchowości i patrologa. Konferencja odbędzie się 16 maja 2019 r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Celem konferencji jest interdyscyplinarne spojrzenie na relacje między moralnością a duchowością.
Do udziału w konferencji zaproszeni są więc przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych, którzy w swojej pracy spotykają się z tą tematyką.
Czas nadsyłania abstraktów: do 7 marca 2019 r. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie www.moralnosczducha.us.edu.pl