ks. W. Surmiak: z 11.04 na 12.04, godz. 14.30-16.00

B. Urbanek: odwołane do 17.04.

E. Szwarczyńska: 12.04. - odwołane

M. Kozubek: z 11.04 na 12.04 godz.14.30-16.00

B. Urbanek: odwołane do 17.04.

J. Pakuza: zmiana terminu zajęć z historii Kościoła (Studia podyplomowe) z 6.04 na 15.06

23.02.2019 - 12:20 (MB) | kategoria: Publikacje |   Wersja do druku

Biblioteka z Nag Hammadi. Kodeks IX

Pod auspicjami Centrum Badań nad Gnostycyzmem i Doktrynami Pokrewnymi oraz Katedry Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła ukazał się kolejny tom serii „Studia Antiquitatis Christianae. Series Nova”, który nosi tytuł: „Biblioteka z Nag Hammadi. Kodeks IX”. Publikacja zawiera zebrane razem tłumaczenia trzech utworów z Nag Hammadi: Melchizedek, Oda o Norei oraz Świadectwo Prawdy, wchodzących w skład kodeksu IX. Autorem tłumaczeń jest śp. ks. prof. Wincenty Myszor. Wydawcą tomu jest Fundacja Centrum Badań nad Historią Kościoła im. ks. prof. Wincentego Myszora (WueM).

Pozycję można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: https://silesia.edu.pl/exlibris/?111,kodeks-ix-biblioteki-z-nag-hammadi