E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

06.03.2019 - 21:17 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Dzień Otwartych Drzwi

Koła Naukowe, Studenci i Wykładowcy Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszają na kolejny Dzień Otwartych Drzwi. Wydarzenie będzie miało miejsce dnia 15 marca 2019 r. i rozpocznie się o godz. 10.00 w Auli Wydziału. Tegoroczny temat: WSPÓLNOTA KOŚCIOŁA.

W programie:
• Prezentacja Wydziału Teologicznego
• Wykład ks. dra Bartłomieja Kuźnika pt. „Kościół – od kości do radości. Z fragmentami filmu „Katolicyzm” Roberta Barrona”
• Rozmowa o wspólnocie Kościoła prowadzona przez pracowników i studentów Wydziału Teologicznego
• Konkurs wiedzy o Kościele z nagrodami
• Modlitwa za Kościół i poczęstunek