ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

06.03.2019 - 21:21 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe - zapowiedzi |   Wersja do druku

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Dialog w profilaktyce uzależnień - interdyscyplinarna perspektywa działań makrospołecznych”

Szanowni Państwo!
Mamy zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Dialog w profilaktyce uzależnień - interdyscyplinarna perspektywa działań makrospołecznych”, organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Nauk o rodzinie "Pro". Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2019 r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Czas nadsyłania abstraktów: do 31 marca 2019 r. Formularz zgłoszeniowy oraz dane kontaktowe na stronie: https://sknnorpro.wixsite.com/dialogwprofilaktyc-1