zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

17.05.2019 - 12:23 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Godziny rektorskie

W związku z organizacją Juwenaliów Studenckich 2019 na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek wprowadza 23 i 24 maja 2019 roku godziny rektorskie do godz. 12.00 wolne od zajęć dydaktycznych.
Ponadto prorektor prof. Ryszard Koziołek prosi o zwolnienie z zajęć dydaktycznych studentów uczestniczących w korowodzie, który przejdzie ulicami Katowic 21 maja 2019 roku, na podstawie zaświadczenia wydanego przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.