zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

03.06.2019 - 21:51 (MB) | kategoria: Wykłady otwarte |   Wersja do druku

Dyskusja na temat "Ewangelia według św. Ireneusza z Lyonu. Filologiczno-teologiczne dylematy w Adversus Haereses na przykładzie pojęć dispositio i recapitulatio"

Centrum Studiów nad Gnostycyzmem i Doktrynami Pokrewnymi (Katedra Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła WTL UŚ) zaprasza dn. 10.06.2019 r. (pon.) o godz. 13.00 do pracowni ks. prof. Wincentego Myszora (Biblioteka WTL). Zespół filologów i teologów pracujących nad przekładem Adversus Haereses III-V św. Ireneusza z Lyonu podejmie dyskusję na temat "Ewangelia według św. Ireneusza z Lyonu. Filologiczno-teologiczne dylematy w Adversus Haereses na przykładzie pojęć dispositio i recapitulatio".