04 marzec od 1315
Zebranie pracowników Instytutu Nauk Teologicznych

16 marzec od 1000
Dzień Otwartych Drzwi

zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

09.09.2019 - 17:09 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Początek roku akademickiego 2019/2020

Studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych i pracownicy Wydziału Teologicznego UŚ.

Z okazji rozpoczęcia roku akad. 2019/2020, serdecznie zapraszam do krypty katedry Chrystusa Króla w Katowicach na mszę świętą, która rozpocznie się 1 października 2019 r. (we wtorek), o godz. 9:00.

Studentów pierwszego roku zapraszam na spotkanie z władzami wydziału, które odbędzie się w auli, w budynku wydziału, przy ul. Jordana 18 w Katowicach, o godz. 10:30.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 58 Rektora UŚ w dniu 1 października nie ma zajęć dydaktycznych.

ks. dr hab. prof. UŚ Antoni Bartoszek
Dziekan Wydziału Teologicznego