zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

25.09.2019 - 19:37 (MB) | kategoria: zewnętrzne |   Wersja do druku

„Rozwinąć skrzydła” ogłoszenie dla studentów

Drodzy Studenci!
Od nowego roku akademickiego 2019/2020 ruszy kolejna roczna bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach, a pochodzących z rodzin gdzie zabrakło miłości bezwarunkowej i ujawniły się określone trudności. Jak chcesz się dowiedzieć, czy dotyczy to także ciebie wejdź na stronę www.rozwinacskrzydla.pl Na niej możesz zrobić test , on podpowie Tobie czy potrzebujesz terapii, warto także przeczytać książkę “Rozwinąć Skrzydła, w której studenci dzielą się swoją sytuacją rodziną i pokazują jak można pokonać obciążenia wynikające z przeszłości.
Więcej informacji na stronie www.rozwinacskrzydla.pl i Facebooku : RozwinacSkrzydla.pl

Zaprasza ks. dr hab. Grzegorz Polok, prof. UE