zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

09.10.2019 - 19:59 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Wydziałowy Dzień Pierwszaka oraz Powitalny Pakiet Pierwszaka

W czwartek, 17 października, w godz. 13.00-15.00 w ramach Dnia Pierwszaka będzie działał na Wydziale Teologicznym punkt informacyjny prowadzony przez Centrum Obsługi Studentów. W punkcie będzie można uzyskać informacje o wsparciu prowadzonym na uczelni, studenckich możliwościach rozwoju, a także o prawach i obowiązkach studenta oraz sprawach związanych z tokiem kształcenia. Oprócz punktu informacyjnego o sprawach studenckich, zorganizowany zostanie też punkt Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, w którym będzie można skonsultować zgłoszenie na Festiwal.
W czasie Dnia Pierwszaka wszyscy studenci I roku będą mogli odebrać tzw. Powitalny Pakiet Pierwszaka (kalendarz akademicki, zakładki do książek oraz przypinka uniwersytecka) – materiały będą dostępne tego dnia w punkcie informacyjnym oraz w dziekanacie.