zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

08.11.2019 - 20:22 (MB) | kategoria: zewnętrzne |   Wersja do druku

Promocja książki: Józef Gawlina, "In viam pacis. Dziennik Biskupa Polowego Wojska Polskiego 1939-1945"

Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Katowicach zaprasza na promocję książki: Józef Gawlina, In viam pacis. Dziennik Biskupa Polowego Wojska Polskiego 1939-1945, Katowice 2019, z udziałem: ks. prof. Jerzego Myszora i prof. Jana Żaryna, prowadzenie: dr Sebastian Rosenbaum, która odbędzie 27 listopada 2019 o godz. 12.00 w Przystanek Historia Centrum Edukacyjne IPN im. Henryka Sławika w Katowicach (Katowice, ul. św Jana 10, 3 piętro).