zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

20.01.2020 - 20:30 (MB) | kategoria: Ogłoszenia |   Wersja do druku

Informacja z Biblioteki Teologicznej

Szanowni Państwo,
Biblioteka Teologiczna z dniem 1.10.2019 zmieniła swoje przyporządkowanie organizacyjne, stając się oddziałem specjalistycznym Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego – a zatem nie jest już biblioteką wydziałową. Stąd zgodnie z ogólnymi zasadami działania wypożyczalni mogą się pojawić kary umowne za nieoddane w terminie książki, a wezwania do ich zapłacenia będą automatycznie generowane w centrali.
W związku z powyższym zwracam się do Młodych Naukowców z prośbą o zwrot quam primum wszystkich wypożyczonych z Biblioteki Teologicznej książek.
Poza tym pracownicy Biblioteki Teologicznej będą przeprowadzali skontrum zasobów zakupionych z finansów uczelnianych (w sygnaturach pojawia się skrót „UŚ”). Dlatego proszę też o przyniesienie do Biblioteki książek, które były wypożyczone na rewers i nie zostały nabite na konto elektroniczne. Jednocześnie Biblioteka zapewnia, że wszystkie pozycje mogą zostać ponownie wypożyczone, jeżeli czytelnik będzie nadal chciał z nich korzystać.

Z wyrazami szacunku,
starszy koordynator ds. Biblioteki Teologicznej