ks. M. Basiuk: przeniesione z 25.04. na 9.05., godz. 11.15-12.45

B. Urbanek: odwołane do 26.04.

B. Urbanek: odwołane do 26.04.

J. Pakuza: zmiana terminu zajęć z historii Kościoła (Studia podyplomowe) z 6.04 na 15.06

17.10.2010 - 17:30 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Integracja edycji elektronicznej Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych ze stroną WTL

Informujemy, że z dniem dzisiejszym strona półrocznika WTL "Śląskie Studia Historyczno-Teologiczne" została w pełni zintegrowana ze stroną główną WTL (nie otwiera się już w osobnym oknie). Dawny adres (www.wtl.us.edu.pl/ssht) automatycznie przekierowuje do nowej lokalizacji (www.wtl.us.edu.pl/e107_plugins/wtl_ssht).