ks. R. Buchta: ze środy 23.10 przeniesiony na czwartek 24.10. – godz. 10.30-12.00

ks. W. Kania: 15-18.10. - odwołane

ks. J. Myszor: konsultacje odwołane

M. Kozubek: 14.12., godz. 15:30-17:00 (zamiast 10.12.)

ks. W. Kania: 15-18.10. - odwołane

26.09.2008 - 08:44 (GS) | kategoria: Komunikaty administratora |   Wersja do druku

Nowe funkcje na stronie WTL

Informujemy, iż strona WTL została wzbogacona w obsługę kanałów informacyjnych (RSS1, ATOM, RDF) - wiadomości ze strony mogą być teraz odczytywane za pomocą czytników rss. Dotyczy to także czasopism Wydziału (Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych i Studiów Pastoralnych), dla których dystrybuowane są spisy artykułów z najnowszego zeszytu (ikona: ).
Uruchomiona została też funkcja subskrypcji biuletynu informacyjnego (newsletter) - odtąd można otrzymywać aktualne informacje z życia Wydziału za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy się zapisać (użytkownik może w każdej chwili samodzielnie zrezygnować z subskrypcji).