ks. J. Myszor: konsultacje odwołane

ks. R. Dappa: 15.11 (piątek) w godz. 9.30-10.15

M. Gwóźdź: odwołane do 22.11. (L4)

M. Kozubek: 14.12., godz. 15:30-17:00 (zamiast 10.12.)

M. Gwóźdź: odwołane do 22.11. (L4)

A. Kłos-Skrzypczak: 14.11. zajęcia dla NoR rok I i III - odwołane.

30.04.2012 - 17:15 (GS) | kategoria: Konferencje naukowe |   Wersja do druku

Konferencja: Przymierze małżeńskie - paradygmat spotkania myśli Wschodu i Zachodu »de matrimonio«

W dniach 26-27 kwietnia 2012 w Brennej odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Ekumeniczno-Prawna: Przymierze małżeńskie - paradygmat spotkania myśli Wschodu i Zachodu »de matrimonio« zorganizowana przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Gréckokatolícka Teologická Fakulta Prešovská Univerzita v Přesove.
Fotoreportaż

I Międzynarodowa Konferencja Ekumeniczno-Prawna

"Przymierze małżeńskie - paradygmat spotkania myśli
Wschodu i Zachodu »de matrimonio«"