ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: 21.11. godz. 12.15-13.45; cały czas kontakt mailowy

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kornaszewska-Polak: 22.11. - odwołane (L-4)

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

M. Kornaszewska-Polak: 20-25.11. - odwołane (L-4)

05.03.2013 - 12:41 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Pierwsze spotkanie filmowe w ramach projektu „Rodzina na forum”

Studenckie Koło Naukowe Nauk o Rodzinie „Pro” oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego zapraszają wszystkich studentów Wydziału Teologicznego na pierwsze spotkanie filmowe realizowane w ramach projektu „Rodzina na forum”, które odbędzie się w dniu 6 marca 2013 roku o godz. 13.30 w sali 201. Tematyka spotkania związana jest uzależnieniem od alkoholu.

„Rodzina na forum” to cykl edukacyjnych spotkań filmowych poświęconych tematyce rodzinnej, będących okazją do wzbogacenia wiedzy na temat współczesnego społeczeństwa i rodziny. Po wyświetleniu filmu przewidywany jest panel dyskusyjny polegający na wymianie poglądów i wrażeń oraz analizie treści zawartych w filmie w perspektywie kształtowania postaw dbających o trwałość rodziny.