ks. W. Kania: z wtorku, 22.05. na czwartek, 24.05. godz 9:15-13.15

ks. L. Szewczyk: W terminie 18.04-31.07. kontakt drogą mailową

E. Szwarczyńska: Z dn. 22.05. przeniesione na 19.05.(godz. 12.00-13.20)

ks. R. Dappa: z 30.04. przeniesione na 01.06, godz. 8.00-11.00

M. Gwóźdź: z 9.06 przeniesiony na 5.06 (godz. 9.00-12.00)

A. Kłos-Skrzypczak: 24.05. - odwołane

M. Czarnuch-Sodzawiczny: Język grecki 1 przeniesiony z 22.05. na 10.05., godz. 11:00-12:30 (teologia pastoralna), 12:30-14:00 (teologia nauczycielska i teologia w kulturze)

24.03.2014 - 11:36 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Koło Naukowe Wydziału Teologicznego "Theatrum"

Uprzejmie informujemy, że dnia 18.02.2014 zostało zarejestrowane nowe koło naukowe, mające swoją siedzibę na Wydziale Teologicznym. KN WTL-u "Theatrum" skupia osoby zarówno osoby studiujące nauki o rodzinie, jak i teologię. Opiekunem naukowym jest ks. prof. Henryk Krzysteczko.

Nasza działalność opiera się na wychodzeniu naprzeciw osobom zmagającym się z różnego rodzaju uzależnieniami, trudnymi sytuacjami życiowymi. Na spotkaniach przeprowadzamy wywiady psychologiczne z bezdomnymi, alkoholikami. Innym obszarem naszych zainteresowań są małżeństwa. Chcemy otwierać się na ludzi wywodzących się z różnych środowisk i jak najdokładniej poznawać ich specyfikę. Czasami sami wcielamy się w role osób borykających się z traumą i w formie dramy przeprowadzamy z sobą wywiady. Dzięki temu uczymy się empatii. Naszym celem jest doskonalenie swojego warsztatu pracy, dzięki czemu mamy szansę w przyszłości pomóc wielu osobom.

Spotkania odbywają się średnio co dwa tygodnie, rozpoczynamy je Mszą Świętą. Grafik spotkań jest elastyczny - dzięki temu w naszą działalność może zaangażować się wielu studentów, nawet tych "mniej dyspozycyjnych".

Naszą grupę można odnaleźć na Facebooku pod hasłem "Theatrum". Umieszczane są tam na bieżąco informacje o naszych planach. Można z nami się również kontaktować mailowo.

Zarząd:
Przewodnicząca - Agnieszka Suchy, suchy.agnieszka©gmail.com