ks. A. Malina: konsultacje w listopadzie i grudniu: 21.11. godz. 12.15-13.45; cały czas kontakt mailowy

A. Maliszewska: odwołane (L4)

M. Kornaszewska-Polak: 22.11. - odwołane (L-4)

M. Gwóźdź: zajęcia z 7.11 przeniesione na 19.12 (od godz. 14.30); zajęcia z cywilnego prawa małżeńskiego (III rok NOR, stacjon.) z 16.11 oraz z 23.11 przeniesione na 11.01 oraz 18.01

A. Maliszewska: L4, zajęcia odbędą się wg planu - zastępstwo

M. Kornaszewska-Polak: 20-25.11. - odwołane (L-4)

24.03.2014 - 11:36 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Koło Naukowe Wydziału Teologicznego "Theatrum"

Uprzejmie informujemy, że dnia 18.02.2014 zostało zarejestrowane nowe koło naukowe, mające swoją siedzibę na Wydziale Teologicznym. KN WTL-u "Theatrum" skupia osoby zarówno osoby studiujące nauki o rodzinie, jak i teologię. Opiekunem naukowym jest ks. prof. Henryk Krzysteczko.

Nasza działalność opiera się na wychodzeniu naprzeciw osobom zmagającym się z różnego rodzaju uzależnieniami, trudnymi sytuacjami życiowymi. Na spotkaniach przeprowadzamy wywiady psychologiczne z bezdomnymi, alkoholikami. Innym obszarem naszych zainteresowań są małżeństwa. Chcemy otwierać się na ludzi wywodzących się z różnych środowisk i jak najdokładniej poznawać ich specyfikę. Czasami sami wcielamy się w role osób borykających się z traumą i w formie dramy przeprowadzamy z sobą wywiady. Dzięki temu uczymy się empatii. Naszym celem jest doskonalenie swojego warsztatu pracy, dzięki czemu mamy szansę w przyszłości pomóc wielu osobom.

Spotkania odbywają się średnio co dwa tygodnie, rozpoczynamy je Mszą Świętą. Grafik spotkań jest elastyczny - dzięki temu w naszą działalność może zaangażować się wielu studentów, nawet tych "mniej dyspozycyjnych".

Naszą grupę można odnaleźć na Facebooku pod hasłem "Theatrum". Umieszczane są tam na bieżąco informacje o naszych planach. Można z nami się również kontaktować mailowo.

Zarząd:
Przewodnicząca - Agnieszka Suchy, suchy.agnieszka©gmail.com