E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

16.12.2016 - 21:17 (MB) | kategoria: Z życia UŚ |   Wersja do druku

Projekt pt. „Ekonomia na bank”

Uniwersytet Śląski wraz z Bankiem PKO BP SA przygotowuje projekt edukacyjny pt. „Ekonomia na bank”, którego głównym celem jest wsparcie w poszerzaniu wiedzy oraz rozwijaniu umiejętności w zakresie ekonomii i finansów studentów UŚ obejmujące korzystanie z instytucji i narzędzi (oraz usług) finansowych. Dlatego też przedsięwzięcie kierowane jest przede wszystkim do młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ekonomią życia studenckiego.