E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

11.02.2017 - 01:14 (MB) | kategoria: Wykłady otwarte |   Wersja do druku

Wykład otwarty "Is this House Divided? Reflections on the American Election 2016"

24 lutego o godz. 10.00 w Auli Wydziału Teologicznego odbędzie się wykład otwarty prof. Johna P. Hittingera (University of St. Thomas, Houston Texas, USA) pt. Is this House Divided? Reflections on the American Election 2016.
Prof. John P. Hittinger jest założycielem The Pope John Paul II Forum for the Church in the Modern World. Prócz czterech książek opublikował liczne artykuły poswiecone filozofii Johna Lockea, Jacquesa Maritaina, Jana Pawła II, etyce, edulacji i filozofii politycznej. Wykład będzie tłumaczony na język polski.