zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

21.02.2017 - 19:12 (MB) | kategoria: Studia III stopnia (doktoranckie) |   Wersja do druku

Wyniki konkursu na podział środków z dotacji dla młodych naukowców i doktorantów

W piątek, 03 lutego 2017 roku, w siedzibie Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach odbyło się posiedzenie Wydziałowej Komisji do spraw konkursu na podział środków z dotacji na finansowanie działalności związanej z prowadzeniem badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich.