zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji: brak zgłoszeń

07.05.2017 - 21:26 (MB) | kategoria: Studenckie Koła Naukowe |   Wersja do druku

Konferencja studencka "Sojusz tronu z ołtarzem - partnerstwo czy podporządkowanie? Stosunki między państwem a Kościołem na przestrzeni dziejów"

Koło Naukowe Historyków oraz Koło Naukowe Teologów UŚ zapraszają na konferencję studencką "Sojusz tronu z ołtarzem - partnerstwo czy podporządkowanie? Stosunki między państwem a Kościołem na przestrzeni dziejów". Odbędzie się ona w sali seminaryjnej na 2. piętrze CINIBA w dniu 12 maja 2017 r. w godzinach 9:00-14:00.