E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

20.05.2017 - 09:40 (MB) | kategoria: Doktoraty i habilitacje |   Wersja do druku

Publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr lic. Moniki Czarnuch

Dnia 5 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali 302 (Katowice, ul. Jordana 18) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr lic. Moniki Czarnuch, pt. Tekst i znaczenie Ewangelii Marka w jej pierwszym greckim komentarzu. Studium "Wyjaśnienia do Ewangelii Marka" Teofylakta z Ochrydy. Promotor: Ks. dr hab. prof. UŚ Artur Malina, promotor pomocniczy: Dr Beata Urbanek. Recenzenci: Ks. prof. dr hab. Dariusz Kotecki (UMK), Ks. dr hab. Andrzej Piwowar (KUL). Praca doktorska wyłożona jest do wglądu w Czytelni Biblioteki Teologicznej UŚ w Katowicach, ul. Wita Stwosza 17 a.