E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

06.10.2017 - 23:35 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Inauguracja roku akademickiego 2017-2018

W dniu 5 października odbyła się inauguracja siedemnastego roku akademickiego w Wydziale Teologicznym. Mszy św. w intencji wydziałowej społeczności, odprawionej w krypcie Archikatedry, przewodniczył Arcybiskup Wiktor Skworc, Wielki Kanclerz Wydziału. Następnie w auli Wydziału odbyła się immatrykulacja studentów pierwszego roku studiów, zaś ks. prof. Antoni Reginek wygłosił wykład inauguracyjny. Gośćmi inauguracji byli m.in.: dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski – Prorektor UŚ, przedstawiciele władz Miasta Katowice i Miasta Mysłowic, przedstawiciele dziekanów dekanatów Archidiecezji Katowickiej, pracownicy Kurii Metropolitalnej. Uroczystość została uświetniona pięknym śpiewem studentów specjalności pastoralnej kierunku teologia, będących równocześnie alumnami Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach.
Fotoreportaż z uroczystości.