E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

28.12.2017 - 19:33 (MB) | kategoria: Konferencje naukowe |   Wersja do druku

II Interdyscyplinarna Konferencja Studencka pt. "Między katedrą a katedrą. Kościół a nauka na przestrzeni dziejów"

Studenckie Koło Naukowe Historyków oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UŚ zapraszają na II Interdyscyplinarną Konferencję Studencką pt. "Między katedrą a katedrą. Kościół a nauka na przestrzeni dziejów". Spotkanie odbędzie się w piątek 12 stycznia 2018 r. w godzinach 9:00-17:30 w sali seminaryjnej na 2. piętrze CINIBA. W programie 18 referatów studentów i doktorantów oraz 5 gości specjalnych - naukowców. Wydarzenie podzielone będzie na 4 panele tematyczne skupione wokół: teologii, prawa, nauk przyrodniczych i edukacji. Opiekunem naukowym konferencji jest dr hab. Maciej Fic z Instytutu Historii UŚ.
Harmonogram w załączniku.