E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

29.12.2017 - 12:05 (MB) | kategoria: Doktoraty i habilitacje |   Wersja do druku

Publiczna obrona pracy doktorskiej Ks. mgr. lic. Piotra Larysza

Dziekan i Rada Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zawiadamiają, że 17 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w sali 302 (Katowice, ul. Jordana 18) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Ks. mgr. lic. Piotra Larysza, pt. „Ksiądz Jerzy Pawlik – życie i działalność (1919-2009)”. Promotorem pracy jest Ks. dr hab. Henryk Olszar (UŚ). Recenzenci: Ks. dr hab. prof. UAM Bernard Kołodziej, Dr hab. prof. UKSW Adam Dziurok.
Elektroniczna wersja rozprawy doktorskiej będzie publicznie dostępna w Repozytorium – Biblioteka Cyfrowa UŚ, na co najmniej 10 dni przed terminem obrony rozprawy doktorskiej.
Praca doktorska wyłożona jest również do wglądu w Czytelni Biblioteki Teologicznej UŚ w Katowicach, ul. Wita Stwosza 17 a, a streszczenie rozprawy i recenzje na stronie internetowej Wydziału Teologicznego UŚ www.wtl.us.edu.pl