E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

12.02.2018 - 14:51 (MB) | kategoria: Z życia UŚ |   Wersja do druku

X edycja konkursu „Wyróżnienia JM Rektora UŚ”

Dziekanat Wydziału Teologicznego UŚ i sekretariat studiów III stopnia informuje o przyjmowaniu zgłoszeń studentów i doktorantów do X edycji konkursu „Wyróżnień JM Rektora UŚ”.
Termin składania wniosków w dziekanacie Wydziału Teologicznego (dla studentów) oraz w sekretariacie studiów III stopnia (dla doktorantów) mija 28 marca 2018 r. (środa).
Szczegóły oraz formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej: www.wyroznienia.us.edu.pl