E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

15.02.2018 - 06:48 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Dzień Otwartych Drzwi i Noc teologów

Czekałem na kogoś takiego jak Ty..." - tym zdaniem z filmu "Dawca pamięci" Philipa Noyce'a serdecznie zapraszamy Was 16 marca na kolejny Dzień Otwartych Drzwi Wydziału Teologicznego UŚ i Noc Teologów.

Zaproszenie kierujemy do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz do studentów i doktorantów różnych kierunków, zarówno w grupach zorganizowanych jak i osób indywidualnych KONIECZNIE ZGŁOSZONYCH wcześniej pod adresem e-mail: oracz2©wp.pl (imię i nazwisko, miejscowość, rok urodzenia) Ilość miejsc jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rezerwacji zostanie odesłane na Wasz adres mailowy.