ks. B. Biela: 20.09. o godz. 11.30 do 13.00

ks. J. Szymik: 20.09. po Radzie Wydziału, czyli ok. 11.00

15.02.2018 - 06:48 (MB) | kategoria: Z życia WTL |   Wersja do druku

Dzień Otwartych Drzwi i Noc teologów

Czekałem na kogoś takiego jak Ty..." - tym zdaniem z filmu "Dawca pamięci" Philipa Noyce'a serdecznie zapraszamy Was 16 marca na kolejny Dzień Otwartych Drzwi Wydziału Teologicznego UŚ i Noc Teologów.

Zaproszenie kierujemy do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz do studentów i doktorantów różnych kierunków, zarówno w grupach zorganizowanych jak i osób indywidualnych KONIECZNIE ZGŁOSZONYCH wcześniej pod adresem e-mail: oracz2©wp.pl (imię i nazwisko, miejscowość, rok urodzenia) Ilość miejsc jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rezerwacji zostanie odesłane na Wasz adres mailowy.