E. Szwarczyńska: Z dn. 29.03. przeniesione na 25.03.(godz. 10.00-11.30)

ks. W. Kamczyk: 25.03. - odwołane

A. Maliszewska: z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

A. Maliszewska: Ćwiczenia z modułu „Kościół Chrystusowy” (rok IV) z 9.04 na 2.04, godz. bez zmian

29.05.2018 - 15:30 (MB) | kategoria: Doktoraty i habilitacje |   Wersja do druku

Publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr lic. Pauliny Hornik

Dnia 5 czerwca 2018 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali 302 (Katowice, ul. Jordana 18) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr lic. Pauliny Hornik pt.: Prymat Boga-Miłości w ujęciu św. Jana od Krzyża. Promotor: Ks. prof. dr hab. Jerzy Szymik, recenzenci: Ks. dr hab. Marian Zawada OCD, Ks. dr hab. Mirosław Kowalczyk (KUL).
Elektroniczna wersja rozprawy doktorskiej będzie publicznie dostępna w Repozytorium – Biblioteka Cyfrowa UŚ, na co najmniej 10 dni przed terminem obrony rozprawy doktorskiej.
Praca doktorska wyłożona jest również do wglądu w Czytelni Biblioteki Teologicznej UŚ w Katowicach, ul. Wita Stwosza 17 a, a streszczenie rozprawy i recenzje na stronie internetowej Wydziału Teologicznego UŚ http://www.wtl.us.edu.pl/page.php?535